Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy specjalista ds. konsolidacji sprawozdań finansowych

APS Energia S.A.O firmie

APS Energia S.A.

Strużańska 14

Stanisławów Pierwszy (pow. legionowski)

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja poprawności pakietów konsolidacyjnych spółek Grupy na potrzeby sporządzenia skonsolidowanego sprawozdania finansowego zgodnie z MSSF.

  • Uzgadnianie wzajemnych transakcji realizowanych pomiedzy Spółkami wchodzącymi w skład Grupy, w tym uzgadnianie rozrachunków wewnatrzgrupowych, wprowadzanie korekt konsolidacyjnych.

  • Współpraca z audytorami oraz działami księgowości spółek zależnych.

  • Przygotowywanie śródrocznych i Rocznych Raportów Okresowych, informacji i raportów finansowych na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Grupy Kapitałowej.

  • Usprawnianie procesów raportowania wyników finansowych.

  • Współpraca z zespołami księgowymi spółek wchodzących w skład Grupy w zakresie raportowań ich wyników finansowych (prawidłowości wprowadzania danych do systemu konsolidacyjnego, sporządzania pakietów, bieżąca komunikacja).

  • Współpraca z innymi jednostkami spółki dominującej i spółkami zależnymi, w tym zagranicznymi w zakresie pozyskiwania danych niezbędnych do konsolidacji oraz przygotowania skonsolidowanych sprawozdań finansowych i Raportów Okresowych. Udział w pracach związanych z zamknięciem okresów sprawozdawczych.

  • Uczestnictwo w aktualizacji polityk rachunkowości oraz innych procedur księgowych w Grupie kapitałowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości, finansów, ekonomii lub pokrewne.

  • Znajomość sprawozdawczości finansowej i zasad konsolidacji sprawozdań finansowych.

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Szczególnie mile widziana znajomość specyfiki wymagań sprawozdawczych w spółkach publicznych notowanych na GPW w Warszawie.

  • Znajomość zasad rachunkowości (MSSF). Mile widziana znajomość zasad rachunkowości obowiązujących w krajach byłego Związku Radzieckiego, zwłaszcza Rosji i Kazachstanie.

  • Praktyczna znajomość MS Excel. Znajomość programów XL COMARCH będzie dodatkowym atutem.

  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego.

  • Rzetelność w wykonywaniu zadań i zdolność do pracy pod presją czasu.

  • Umiejętność pracy w zespole i wysoka komunikatywność.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jeżeli chcesz pracować w międzynarodowej firmie, która stawia na dynamiczny rozwój, innowacyjność i technologię dołącz do Grupy APS Energia.

www.apsenergia.pl

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku aplikowania

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami