Ta oferta pracy jest nieaktualna od 327 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Specjalista ds. Kontrolingu Finansowego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 25.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lubisz wino? My też! Faktoria Win to innowacyjny i szybko rosnący projekt Grupy Eurocash, promujący kulturę picia wina i rozwijający handel winem w Polsce. Wino jest jedną z najszybciej rosnących kategorii rynku alkoholi, wykazującą olbrzymi, wciąż niewykorzystany potencjał, a Faktoria Win to najszybciej rozwijający się tego rodzaju projekt w Polsce.

    Zespół Faktorii Win poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Kluczowe zadania:

    • przygotowywanie oraz analiza raportów finansowych
    • przygotowywanie budżetu oraz kontrola jego realizacji i wyjaśnienia odchyleń
    • przygotowywanie prognoz wyników krótko i średnioterminowych
    • raportowanie zarządcze wyników finansowych business unitów/ segmentów działalności
    • kontrola procesów zamknięcia miesiąca w poszczególnych działach
    • udział w spotkaniach EXCOM i z Zarządem

    Idealny kandydat powinien:

    • posiadać wykształcenie wyższe ekonomiczne
    • mieć minimum 3 lata doświadczenia w dziale kontrolingu na podobnym stanowisku
    • dobrze znać zagadnienia rachunkowości zarządczej i finansów przedsiębiorstw
    • bardzo dobrze obsługiwać program MS Excel (poziom zaawansowany)
    • charakteryzować się skrupulatnością, dokładnością i dobrą organizacją pracy
    • znać język angielski na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej
    • mieć doświadczenie w pracy z systemami BI
    • dodatkowym atutem będzie znajomość SAP i Access

    Super, gdybyś tak, jak my:

    • Był/a osobą zorientowaną na realizację założonych celów i wytrwale do nich dążącą
    • Uwielbiał/a wino i chciał/a o nim wiedzieć jak najwięcej

    Na tym stanowisku zapewniamy:

    • stałą i stabilną pracę na umowę o pracę na pełny etat
    • możliwość rozwoju zawodowego w grupie kapitałowej będącej jednym z największych polskich pracodawców
    • pracę w zespole ludzi z pasją
    • możliwość rozwoju własnych kompetencji
    • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna i karty sportowe, imprezy integracyjne, atrakcje dla dzieci pracowników
    Czekamy na Twoją aplikację,

    a wino będziemy otwierać razem!
    WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA. 28.08.1997 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: DZ.U.Z 2014R., POZ.1182 ZE ZM.).