Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Specjalista ds. Kontrolingu

ŚWIĘTOKRZYSKIE KOPALNIE SUROWCÓW MINERALNYCH SP. Z O.O.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie skonsolidowanych sprawozdań finansowych wg Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej („MSSF”),

  • Przygotowywanie i weryfikacja rozrachunków wewnątrzgrupowych w ramach uzgodnień konsolidacyjnych,

  • Przygotowanie cyklicznych raportów finansowych, sprawozdań, zestawień i analiz,

  • Sporządzanie doraźnych informacji i analiz,

  • Udział w zamknięciu okresów sprawozdawczych (w tym w procesie uzgadniania transakcji między spółkami powiązanymi),

  • Współpraca z audytorami i przygotowanie materiałów do przeglądu i badania sprawozdań finansowych,

  • Tworzenie narzędzi kontrolingowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości i finansów,

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (w obszarze rachunkowości finansowej, zarządczej i controllingu) min. 7 lat,

  • Dobra znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości i MSSF,

  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office, w szczególności Excel, Power Point, Power Bi,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie B2,

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne,

  • Samodzielność i skrupulatność w działaniu oraz dobrą organizację pracy,

  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań.

Mile widziane

  • Certyfikat CFA,

  • Znajomość prawa podatkowego i doświadczenie w tworzeniu polityki i cen transferowych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o silnej pozycji rynkowej

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, udział w szkoleniach

  • Pakiety medyczne dla pracowników i ich rodzin

  • Pakiety sportowe dla pracowników i ich rodzin

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego pracowników i ich rodzin

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie do Świąt)

  • Imprezy firmowe (Barbórki, spotkania integracyjne).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych to lider w zakresie wydobycia i przerobu kamienia. Należymy do czołówki producentów kruszyw i nawozów w regionie świętokrzyskim. Jesteśmy Spółką Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. Firma ma tradycję i doświadczenie w wydobyciu i obróbce kamieni naturalnych od 1874 r.

Przewiń do profilu firmy