Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Starszy Specjalista ds. Kontrolingu

home.pl S.A.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie procesów raportowania finansowego oraz zarządczego

  • Analiza i weryfikacja efektywności przychodów ze sprzedaży, marżowości usług, polityki cenowej

  • Analizy optymalizacyjne w obszarze kosztów pośrednich i nakładów inwestycyjnych

  • Prognozowanie efektów inicjatyw biznesowych / weryfikacja opłacalności projektów (ROI, NPV, IRR)

  • Przygotowanie raportów zarządczych (finansowych i operacyjnych) na potrzeby wewnętrzne spółki

  • Planowanie finansowe - udział w tworzeniu wieloletniego planu długoterminowego, rocznego budżetu oraz kwartalnych prognoz finansowych spółki

  • Usprawnianie obecnych procesów raportowych, planistycznych i analitycznych

  • Rozwój narzędzi do raportowania i planowania finansowego i operacyjnego

  • Uczestnictwo we wdrożeniach nowych narzędzi informatycznych

  • Udział w tworzeniu instrukcji i procedur kontrolingowych

  • Wsparcie oraz edukacja działów biznesowych z zakresu zagadnień finansowych i kontrolingowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (finanse, rachunkowość finansowa, ekonomia, matematyka)

  • 5 lat doświadczenia zawodowego w dziale kontrolingu, rachunkowości zarządczej, konsultingu corporate finance lub konsultingu strategicznego

  • Dobra praktyczna znajomość zagadnień księgowych oraz rachunkowości finansowej i zarządczej

  • Doświadczenie w przygotowywaniu raportów i analiz w oparciu o dane pochodzące z systemów informatycznych

  • Znajomość branży usług internetowych i technologicznych będzie dużym atutem

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w tym ekspercka znajomość Excela (mile widziana znajomość VBA, PQ, QV/QS, SQL)

  • Umiejętność syntetycznego myślenia, połączona ze zdolnościami analitycznymi - umiejętność wyciągania wniosków z analizowanych danych oraz proponowania optymalizacji na podstawie przeanalizowanych danych

  • Umiejętność prezentacji przeanalizowanych danych na różnych poziomach odbiorców, komunikatywność oraz umiejętność budowania i utrzymywania pozytywnych relacji

  • Zadaniowość, orientacja na cel, konstruktywne podejście do problemów

  • Samodzielność, dokładność i terminowość

  • Umiejętność działania pod presją czasu

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Korzystne warunki zatrudnienia, w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym

  • Samodzielność w realizacji zadań oraz możliwość pracy z najnowszymi technologiami

  • Otwartość na inicjatywy

  • Szkolenia podnoszące umiejętności, zewnętrzne i wewnętrzne (m.in. tzw. „Bilet do Rozwoju" – oferta szkoleń wewnętrznych z ekspertami, dzięki którym w krótkim czasie możesz zyskać kompetencje grafika komputerowego, administratora serwerów, programisty frontend lub PHP)

  • Przyjazną i luźną atmosferę pracy

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dopłaty do wakacji, ubezpieczenie grupowe i inne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dodatkowy urlop

home.pl jest największym dostawcą usług internetowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizujemy się w rejestracji domen internetowych, hostingu serwisów WWW, sklepów internetowych, utrzymaniu kont poczty elektronicznej.

Co druga strona internetowa w Polsce jest w home.pl a do grona użytkowników Naszych usług należą zarówno klienci indywidualni, mikro- i małe firmy, oraz międzynarodowe koncerny, instytucje finansowe oraz jednostki administracji publicznej.

Przewiń do profilu firmy