Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Starszy Specjalista ds. Kontrolingu

Sodexo Benefits and Rewards Services PolskaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Sodexo Benefits and Rewards Services Polska, Sodexo Benefits and Rewards Services jest liderem polskiego rynku świadczeń pozapłacowych, na którym działa już od ponad 20 lat, a także ekspertem w zakresie kompleksowych usług motywacyjnych. Doradza w obszarze tworzenia trwałych relacji pracodawcy z pracownikami oraz w zakresie budowania lojalności partnerów biznesowych i klientów.

ZAKRES ZADAŃ:

  • Przygotowanie budżetów przychodowych i kosztowych (krótko- i długoterminowych) oraz monitorowanie ich wykonania
  • Optymalizacja narzędzi kontrolingowych, kreowanie nowych rozwiązań skierowanych na podnoszenie jakości oraz automatyzację bieżących raportów okresowych
  • Czynny udział w zamykaniu wyników miesięcznych, weryfikacja poprawności księgowań, tworzenie rezerw, analiza odchyleń budżetowych oraz raportowanie do Grupy
  • Zarządzanie płynnością i przepływami pieniężnymi Spółki
  • Analiza zyskowności kategorii, produktów, klientów
  • Monitorowanie i kontrola ryzyka w Spółce w odniesieniu do obowiązujących procedur kontroli wewnętrznej

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane finanse, rachunkowość, ekonometria)
  • 4-5 lata doświadczenia w kontrolingu/ raportowaniu/ przygotowywaniu analiz (mile widziane doświadczenie pracy w sektorze bankowym)
  • Znajomość zasad rachunkowości i sprawozdawczości finansowej
  • Biegła praca z MS Office, szczególnie Excel, mile widziane programowanie VBA
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość narzędzi raportowych (Tableau, BI), hurtowni danych, HFM będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność analizy i wyciągania wniosków
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Proaktywność, zaangażowanie oraz otwartość na wdrożenie nowych rozwiązań i usprawnień

OFERUJEMY:

  • Samodzielność i decyzyjność w powierzonym obszarze oraz uczestnictwo w budowaniu zespołu kontrolingu jako partnera biznesowego
  • Współpraca ze strukturami globalnymi (region Europe)
  • Towarzyszenie firmie w jej cyfrowej transformacji
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej, stabilnej organizacji
  • Konkurencyjny pakiet benefitów, który skomponujesz dla siebie samodzielnie według Twoich potrzeb
  • Dodatkowy monitor do pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV lub w innychi dokumentach) w ramach toczącego się obecnie procesu rekrutacyjnego przez Sodexo Benefits and Rewards Services Polska Sp. z o.o. jako administratora danych osobowych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, a zgoda może zostać w każdym czasie wycofana.

Ogłoszenie archiwalne