Starszy specjalista ds. kosztorysowania i obmiarowywania usług

Impel Facility Services Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie usług zgodnie z wymogami technicznymi i prawnymi

  • Sporządzanie specyfikacji technicznej dotyczącej usług

  • Normowanie zużycia materiałów w procesach usługowych, zakupu, modernizacji oraz naprawy maszyn i urządzeń potrzebnych do realizacji usług

  • Realizacja prac kontrolno-pomiarowych

  • Współudział w opracowywaniu jednolitego modelu raportowego dla wszystkich usług

  • Kosztorysowanie usług

  • Przygotowywanie wzorów kalkulacji kosztów wdrożenia i utrzymania produktu oraz norm i zdolności produkcyjnych

  • Planowanie i kontrolowanie budżetu prac wdrożeniowych

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w zakresie kosztorysowania

  • Doświadczenie w obszarze usług – mile widziane

  • Umiejętności analityczne

  • Umiejętność współpracy i koordynowania zadań wewnątrz organizacji

  • Rozwinięte umiejętności budowania relacji i długotrwałej współpracy

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Samodzielność, operatywność, dynamizm w działaniu

  • Obsługa pakietu MS Office – zwłaszcza programu Excel

  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych

To oferujemy

  • Pakiet szkoleń produktowych i technologicznych

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Realny wpływ na biznes

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie i NNW oraz korzystania z karty Multisport na preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • baza szkoleń na platformie e-learningowej

  • pakiet ubezpieczeń na preferencyjnych warunkach

Impel Facility Services Sp. z o.o. spółka będąca częścią Grupy Impel, świadcząca kompleksowe usługi z obszaru Facility Management, aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy