Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Specjalista ds. księgowości GL z językiem francuskim

ArcelorMittal Business Center of Excellence Poland

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa księgowa w zakresie procesów GL + reporting,

  • Księgowanie związane z zamknięciem miesiąca,

  • Korespondencja z klientami i innymi działami firmy zaangażowanymi w proces,

  • Przygotowanie sprawozdań finansowych według norm grupowych (IFRS) oraz na potrzeby lokalnych przepisów GAAP,

  • Wyjaśnianie różnic międzygrupowych w miesięcznym sprawozdaniu dla grupy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: finanse/księgowość/ekonomia),

  • Minimum 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Doświadczenie w przygotowywaniu sprawozdań finansowych,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w centrum usług wspólnych (BPO/SSC),

  • Dobra znajomość Excela,

  • Znajomość języka angielskiego minimum B1 oraz języka francuskiego minimum B2,

  • Zdolność analitycznego myślenia,

  • Terminowość.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • karta przedpłacona Sodexo LunchPass

  • dodatkowy dzień wolny w roku z okazji „Dnia Hutnika"

We are part of ArcelorMittal Group – a global leader in the steel and mining industry. In Business Center of Excellence we concentrate on the development of modern technologies at the highest, world-class level. We provide services in the areas of accounting, IT, purchasing support, HR and payroll in nine languages: Polish, English, German, French, Italian, Spanish, Czech, Dutch and Russian to our clients – over 300 companies from Europe. Together, we create a group of over 600 specialists full of passion and creative ideas. We are constantly developing and looking for unique perspectives to create a world that connects millions.

In Business Center of Excellence we believe in driving our success through our people. Every day, facing new challenges, you are surrounded by people on whose support you can always count. In BCOE you are the one responsible for your own development. You can choose from many possibilities we offer. Feel satisfaction to work for an industry leader providing you with a sense of a stable future and career development anywhere in the world. Become a part of inspiring work environment and make your world at Business Center of Excellence.

Przewiń do profilu firmy