Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. księgowości

KOLEJOWE ZAKŁADY NAWIERZCHNIOWE "BIEŻANÓW"SP. Z O.O.O firmie

Rekrutacja zdalna

KOLEJOWE ZAKŁADY NAWIERZCHNIOWE "BIEŻANÓW"SP. Z O.O.

Półłanki 25

Kraków

Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe „Bieżanów”, spółka-matka Grupy KZN Bieżanów jeden z liderów segmentu infrastruktury szynowej w Polsce i Europie. Producent innowacyjnych rozwiązań dla nawierzchni szynowych – kolej, tramwaj, metro; które dostarcza wraz z kompleksowymi usługami logistycznymi, budowlanymi i serwisowymi.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało m.in.:

  • rejestrowanie dokumentów księgowych zakupowych i sprzedażowych
  • kontrolowanie poprawności podatkowej dokumentów księgowych
  • przygotowywanie rejestrów podatku VAT, sporządzanie deklaracji VAT
  • generowanie i wysyłanie plików JPK VAT
  • naliczanie miesięcznych zaliczek na PDOP
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • kontrolowanie gospodarki magazynowej
  • bieżące kontakty z Urzędem Skarbowym
    w zakresie rozliczeń podatkowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • min.3-letniego doświadczenia zawodowe
    na podobnym stanowisku
  • wykształcenia wyższego ekonomicznego
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie
    w firmie o profilu produkcyjnym
  • biegłej znajomości przepisów rachunkowych
    i podatkowych wynikających z ustawy
  • o rachunkowości i ustawy o VAT oraz CIT
  • rzetelności , dokładności i terminowości
    w wykonywanych zadaniach

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • możliwość zwiększania kompetencji i doświadczenia zawodowego
  • atrakcyjny pakiet benefitów:
    • prywatna opieka medyczna
    • świadczenia z funduszu socjalnego
    • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji, za pomocą przycisku APLIKUJ.

 [rekrutacja prowadzona online lub telefonicznie]

Więcej informacji o działalności firmy na stronie: www.kzn.pl

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Niniejszym, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe „Bieżanów” Sp. z o.o., z siedzibą ul. Półłanki 25; 30-740 Kraków w zakresie objętym przekazanym przeze mnie CV oraz załączonej dokumentacji, jak również zawartym w liście motywacyjnym, dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się  tylko z wybranymi Kandydatami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy