Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Księgowości

VEOLIA CUW

VEOLIA CUW

Jadzi Andrzejewskiej 5

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i weryfikacja rocznego sprawozdania finansowego zgodnie z UoR i MSSF.

  • Kompleksowa realizacja raportowania grupowego i statutowego (Vector, GUS ,NBP, URE, ARE).

  • Obsługa i zamykanie rejestru środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych.

  • Projektowanie i wdrażanie automatycznego rozliczenia kosztów.

  • Obsługa, weryfikacja i zamykanie księgi głównej.

  • Uzgadnianie salda księgi głównej z podmodułami.

  • Sporządzanie dokumentacji w zakresie raportowania oraz dokumentacji księgowej zamknięcia miesiąca

  • Uczestnictwo w projektach grupowych, np. fuzjach, wdrożenia nowych podmiotów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata

  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości – UoR i MSSF

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami ERP - np. OeBS, SAP

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i narzędzi Google

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym z zakresu księgowości i finansów

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Umiejętność komunikacji i współpracy,

  • Otwartość na zmiany oraz gotowość do podejmowania wyzwań

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach lokalnych i grupowych

  • Przyjazną atmosferę pracy, otwartość zespołu do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

  • Pakiet świadczeń socjalnych, w tym opiekę medyczną w LUX MED, ubezpieczenie NNW i in.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne