Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Starszy Specjalista ds. księgowości

Devire

  • Sandomierz

    Sandomierz, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Rekrutujemy dla

Naszym klinetem jest międzynarodowa firma produkcyjna. Inwestycja typu „greenfield”.

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie dokumentów do księgowania i księgowanie zdarzeń gospodarczych na właściwe konta w Spółce.

  • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych.

  • Kontrola prawidłowości i terminowości obiegu dokumentów księgowych.

  • Aktywny udział w zamykaniu okresów sprawozdawczych, sporządzaniu deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych wg. standardów polskiej ustawy o rachunkowości, IFRS, US GAAP.

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych.

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi m.in. US, ZUS, GUS, KRS.

  • Monitorowanie zmian w przepisach prawnych i podatkowych oraz wdrażanie ich w Spółce.

  • Praca nad tworzeniem nowych procedur oraz wsparcie w pracy innych członków zespołu księgowego.

  • Kontrolowanie terminów spłat należności dla Spółki.

Wymagania pracodawcy

  • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów prawnych i podatkowych.

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość).

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy w księgowości na samodzielnym stanowisku.

  • Znajomość korporacyjnych standardów pracy w księgowości.

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację min. B2.

Pracodawca oferuje

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Możliwość budowania procesów i procedur w dynamicznie rozwijającym się i zyskownym środowisku.

  • Pracę w rozwojowym, międzynarodowym środowisku.

  • Stabilne zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach.

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy