Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Łączności

KGHM Polska Miedź S.A.

  • Lubin

    Lubin, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

1. Obsługa Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A. w zakresie usług telekomunikacyjnych:

- łączności stacjonarnej,

- telefonii IP,

- telefonii komórkowej,

- wideokonferencji.

2. Udział w pracach nad rozwojem systemów łączności Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A.

3. Udział w pracach nad wprowadzeniem nowych usług teleinformatycznych.

4. Rozliczanie usług telekomunikacyjnych zgodnie z obowiązującymi umowami oraz wewnętrznymi zarządzeniami.

5. Prowadzenie dokumentacji dotyczącej usług telekomunikacyjnych.

6. Opracowywanie projektów dokumentów dotyczących realizowanych zadań.

7. Bieżące monitorowanie i analiza pracy systemów łączności.

8. Usuwanie awarii i usterek systemów łączności.

9. Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w celu wykonywania zleconych zadań.

10. Samodzielne podnoszenie kwalifikacji w zakresie:

- bezpieczeństwa teleinformatycznego,

- usług telekomunikacyjnych i wideokonferencyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w dziedzinie telekomunikacji, informatyki, elektroniki

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego

  • doświadczenie w obszarze obsługi sieci teletechnicznych

  • praktyczne umiejętności rozwiązywania problemów w wymaganych obszarach

  • doświadczenie w zakresie narzędzi do diagnostyki sieci oraz monitorowania wydajności i integralności sieci teletechnicznych

  • znajomość MS Office

  • umiejętność pracy w zespole

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość rozwiązań telekomunikacyjnych AVAYA

  • znajomość rozwiązań telekomunikacyjnych CISCO

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (nagroda roczna z okazji Dnia Górnika/ Hutnika, 14-ta pensja, nagroda z zysku, nagrody jubileuszowe, świadczenie wypoczynkowe, odprawa emerytalno-rentowa)

  • pakiet benefitów prorodzinnych (dopłata do żłobków i przedszkoli, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci, ekwiwalent na pokrycie wydatków szkolnych)

  • abonamentową opiekę medyczną

  • ubezpieczenie na życie

  • szkolenia i naukę języków obcych

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • kartę Multisport

  • Pracowniczy Program Emerytalny

KGHM - polski koncern o zasięgu globalnym działający w branży wydobywczej i przetwórczej rud miedzi. Zajmuje ósme miejsce na świecie w produkcji górniczej miedzi i drugą pozycję w produkcji górniczej srebra. Posiada swoje aktywa w Polsce, USA, Kanadzie i Chile. Grupa Kapitałowa KGHM liczy ponad 70 podmiotów. Zatrudnia ponad 34 tys. pracowników

Nazwa oddziału: KGHM Polska Miedź S.A. O/Centralny Ośrodek Przetwarzania Informacji

Komórka organizacyjna: Dział Łączności

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania mogą złożyć aplikację wybierając przycisk "Aplikuj" i wypełniając kwestionariusz osobowy do dnia 05.11.2021

Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję oraz zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 01.01.2022 oznacza, że oferta nie została przyjęta.