Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Specjalista ds. Łańcucha Dostaw

TitanX Engine Cooling Sp. z o.o.O firmie

TitanX Engine Cooling Sp. z o.o.

Północna 16

Opole

TitanX Engine Cooling jest globalnym dostawcą systemów chłodzenia dla branży motoryzacyjnej.

Do naszej fabryki w Opolu szukamy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Customer Service - codzienny kontakt z klientami (OEM/OES).
  • Monitoring zamówień (EDI), kontrola i aktualizacja otwartych zleceń.
  • Organizowanie wysyłek na czas do klientów.
  • Udział w budowaniu procesu łańcucha dostaw.
  • Współpraca z innymi działami (produkcja, księgowość, controlling).
  • Ustalanie harmonogramu realizacji zleceń ze względu na datę wysyłki/dostawy.
  • Kontrola zapasów i dostępności części.
  • Współpraca z przewoźnikami oraz agencjami celnymi.
  • Przygotowywanie dokumentów sprzedażowych.
  • Wspieranie przepływu dokumentów oraz towarów w łańcuchu dostaw.
  • Zarządzanie reklamacjami logistycznymi.
  • Udział w rozwoju systemu SAP
  • Możliwy backup w zakresie planowania produkcji lub materiałów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta OEM.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – wykorzystywany w codziennej pracy.
  • Preferowane doświadczenie z SAP (SD).
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel.
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie z MPS (PP) lub MRP (MM) będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość języka niemieckiego – będzie dodatkowym atutem.
  • Elastyczność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku (branża automotive).
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, karta sportowa).
  • Udział w tworzeniu i rozwijaniu nowej fabryki.
  • Rozwój zawodowy w dynamicznym środowisku rozwijającego się biznesu, możliwość szkolenia w Szwecji.
  • Przyjazną atmosferę, szacunek i wsparcie.

Please add following statement to your resume. Documents without this statement will not be considered.

„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) i art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (rozporządzenie RODO) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest TitanX Engine Cooling Sp. z o.o., z siedzibą w Opolu, ul. Północna 16, 45-805, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji przez okres 3 lat. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 rozporządzenia RODO.”

Ogłoszenie archiwalne