Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Leasingu Maszyn i Urządzeń

IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów i obsługę usług leasingowych i ubezpieczeniowych

  • Realizację planów sprzedażowych

  • Budowanie trwałych relacji z Partnerami i Dostawcami

  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki w Regionie

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży usług leasingowych maszyn i urządzeń

  • Posiadasz własny portfel Klientów i nawiązane relacje z lokalnymi Dostawcami

  • Masz wiedzę i doświadczenie z zakresu sprzedaży i prowadzenia negocjacji handlowych

  • Potrafisz budować i podtrzymywać długotrwałe relacje biznesowe

  • Posiadasz umiejętność efektywnego planowania działań handlowych i analizy potrzeb Klienta

  • Jesteś zorientowany na realizację wyznaczonego celu

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej grupie finansowej

  • Wynagrodzenie podstawowe i system premiowy uzależniony od wyników sprzedażowych

  • Niezbędne szkolenia i narzędzia do wykonywania zadań

  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe

  • Możliwość dołączenia do naszego programu sportowo-rekreacyjnego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Jesteśmy częścią  Holdingu IMPULS-LEASING International i wchodzimy w skład Grupy Finansowej Raiffeisenlandesbank Upper Austria.

Przewiń do profilu firmy