Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Specjalista Ds. Likwidacji Szkód Korporacyjnych

Allianz

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna obsługa procesu likwidacji szkód OC zgodnie z obowiązującymi procedurami i standardami jakościowymi oraz udzielonym pełnomocnictwem.

  • Prowadzenie postępowań odwoławczych i reklamacyjnych w zakresie szkód obsługiwanych w Zespole.

  • Prowadzenie obsługi szkód złożonych, w szczególności z zakresu OC, sądowych i innych niestandardowych.

  • Obsługa płatności odszkodowań oraz kosztów likwidacji szkód, zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz udzielonym pełnomocnictwem.

  • Kontrola i bieżący nadzór nad postępowaniami likwidacyjnymi zleconymi podmiotom zewnętrznym świadczącym usługi w zakresie likwidacji szkód obsługiwanych w Zespole; bieżące i cykliczne kontrole i ocena jakości zleconych prac.

  • Obsługa Klienta zewnętrznego i wewnętrznego w zakresie związanym z likwidacją szkód obsługiwanych w Zespole, zgodnie z obowiązującymi procedurami i standardami.

  • Współpraca w tworzeniu, opiniowaniu i wdrażaniu nowych produktów ubezpieczeniowych, rozwiązań systemowych, operacyjnych i raportowaniu (opiniowanie OWU, umów generalnych, opracowanie procedur operacyjnych, formularzy, instrukcji i innych dokumentów szkodowych).

  • Udział w projektach prowadzonych przez Allianz w miarę potrzeb biznesowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: prawo, ubezpieczenia lub ekonomia;

  • Bardzo dobra znajomość tematyki związanej z ubezpieczeniami OC klienta korporacyjnego – kilkuletnie doświadczenie w obsłudze szkód z ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej;

  • Biegła znajomość obowiązujących przepisów prawa oraz praktyki ubezpieczeniowej;

  • Zdolność podejmowania samodzielnych decyzji;

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office;

  • Dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w Zespole;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (B1);

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie do Karty MultiSport

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Zniżki na ubezpieczenia

  • Zdalne konsultacje medyczne

  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy

  • Atrakcyjna lokalizacja biura

  • Programy wellbeingowe

  • Dostęp do platform e-learningowych

  • Środowisko pracy wspierające różnorodność

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

Allianz

Grupa Allianz jest jedną z najbardziej zaufanych firm ubezpieczeniowych i zarządzających aktywami na świecie. Dbałość o naszych pracowników, ich ambicje, marzenia i wyzwania czyni nas wyjątkowym pracodawcą. Razem możemy zbudować środowisko, w którym każdy czuje się ważny i ma odwagę, aby odkrywać, rozwijać się i kształtować lepszą przyszłość dla naszych klientów i otaczającego nas świata.

W Allianz wierzymy w różnorodność naszych pracowników i jesteśmy dumni z bycia pracodawcą stosującym zasadę równych szans. Zachęcamy Cię do podjęcia pracy z pełnym zaangażowaniem – niezależnie od tego, kim jesteś, jak wyglądasz, skąd pochodzisz, w co wierzysz i kogo kochasz. Zapraszamy do aplikacji wszystkich kandydatów, niezależnie od pochodzenia etnicznego, wieku, płci, narodowości, niepełnosprawności czy orientacji seksualnej.

Dobrze mieć Was na pokładzie!

Let’s care for tomorrow.

Przewiń do profilu firmy