Starszy Specjalista ds. Logistyki i Zakupów (hurt / branża PV)

NOMAD ELECTRIC Sp. z o.o.

  • Puławska 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Puławska 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zakupów hurtowych komponentów dla instalacji fotowoltaicznych

  • Koordynacja realizacji zamówień i dostaw

  • Koordynacja obiegu dokumentów w firmie związanych z dostawami, odbiorami

  • Weryfikacja faktur zakupowych

  • Opracowywanie raportów dot. obszaru Zakupów/ Logistyki

  • Bieżący kontakt z dostawcami i spedytorami – weryfikacja statusu i terminów dostaw

  • Koordynacja logistyki inbound i outbound – sprawności przyjmowania komponentów i dostarczania go do klientów

  • Zarządzanie magazynem – optymalizacja stanów magazynowych, koszty magazynowania, itp.

  • Zarządzanie procesem fakturowania, rozliczania kosztów oraz przygotowywanie raportów analitycznych

  • Realizacja innych zadań z obszaru Zakupów i Logistyki

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe – co najmniej 3-letnie

  • Szukamy energicznych osób, działających proaktywnie i dobrze odnajdujących się w dynamicznym środowisku

  • Wyniki w zakresie optymalizacji procesów logistyczno-magazynowych

  • Doświadczenia w zakresie wdrażania nowych rozwiązań/ procesów/ systemów

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Dobra znajomość programu Excel – formuły i tabele przestawne

  • Znajomość języka angielskiego (dostawcy spoza Polski)

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Udział w transformacji branży energetycznej

  • Stabilne zatrudnienie w największej i najbardziej renomowanej firmie w branży PV w Polsce

  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Profesjonalny, energiczny zespół

  • Praca bezpośrednio z Zarządem spółki

  • Brak nonsensów korporacyjnych

  • Możliwość udziału w ekspansji spółki na rynki zagraniczne

Nomad Electric należy do Grupy R. Power – lidera w segmencie wielkoskalowej fotowoltaiki z portfelem inwestycji ponad 4 GW. Specjalizujemy się w kompleksowym rozwoju wielkopowierzchniowych projektów elektrowni słonecznych: projektujemy, budujemy, zarządzamy ruchem i serwisujemy farmy PV.

Przewiń do profilu firmy