Logo Pracuj.pl

Starszy specjalista ds. logistyki

ART-PROGRESO firmie

  • Wola Ociecka (pow. ropczycko-sędziszowski)
    Wola Ociecka (pow. ropczycko-sędziszowski), podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja, planowanie i kontrola pracy ekip montażowych.
  • Przygotowanie kalkulacji wykonawczych dla poszczególnych projektów.
  • Zapewnienie bezbłędnych działań wszystkich funkcji logistycznych w firmie.
  • Ścisła współpraca z magazynem oraz działem sprzedaży.
  • Współpraca z firmami spedycyjnymi, kurierskimi i agencjami celnymi.
  • Bezpośredni nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowo transportowej (kontrola dokumentów wysyłkowych).

Nasze wymagania

Od Ciebie oczekujemy:

• Doświadczenia na stanowisku Specjalisty ds. Logistyki

• Umiejętności zarządzania zespołem.

• Dobrej znajomości języka angielskiego (na poziomie B1/B2)

• Zdolności strategicznego myślenia i zorganizowania

• Dyspozycyjności

• komunikatywność

• Prawa jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Stabilizację w zatrudnieniu, w oparciu o umowę o pracę (+ system prowizji)
  • wynagrodzenie 2800- 3200 netto wraz z premią uznaniową
  • Fajną atmosferę pracy w której wszyscy współpracują ze sobą
  • szkolenia, kursy podnoszące kwalifikacje
  • możliwość uzyskania awansu
  • Ciekawą pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie.

Świadczymy usługi w zakresie projektowania, produkcji oraz dystrybucji materiałów reklamowych POS wspierających sprzedaż i ekspozycję towarów.

Wykonujemy m.in. regały, ekspozytory, dyspensery, dekoracje półek, standy i inne materiały, których dystrybucję przeprowadzamy na terenie Polski i Unii Europejskiej. Naszym celem jest wspieranie Klienta w kreacji i wzmacnianiu jego wizerunku na rynku, poprzez świadczenie kompleksowego zestawu usług w zakresie projektowania, produkcji i dystrybucji materiałów reklamowych.

ART PROGRES – jesteśmy zespołem osób zaangażowanych w tworzenie innowacyjnych produktów. Każdy ma swój szczególny wkład w rozwój naszej Firmy. Dołącz do Nas!

My ze swojej strony oferujemy:

  • Rozwój zawodowy oraz podnoszenie kwalifikacji.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Starszy specjalista ds. logistyki, Wola Ociecka (pow. ropczycko-sędziszowski)