Oferta pracy

Koordynator ds. logistyki z językiem angielskim

ART-PROGRESO firmie

  • Wola Ociecka (pow. ropczycko-sędziszowski)

    Wola Ociecka (pow. ropczycko-sędziszowski), podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja, planowanie i kontrola pracy ekip montażowych

  • Przygotowanie kalkulacji wykonawczych dla poszczególnych projektów

  • Zapewnienie bezbłędnych działań wszystkich funkcji logistycznych w firmie

  • Ścisła współpraca z magazynem oraz działem sprzedaży

  • Współpraca z firmami spedycyjnymi, kurierskimi i agencjami celnymi

  • Bezpośredni nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowo transportowej (kontrola dokumentów wysyłkowych)

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na stanowisku Specjalisty ds. Logistyki

  • Umiejętności zarządzania zespołem

  • Dobrej znajomości języka angielskiego (na poziomie B1/B2)

  • Zdolności strategicznego myślenia i zorganizowania

  • Dyspozycyjności

  • Komunikatywność

  • Prawa jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Stabilizację w zatrudnieniu, w oparciu o umowę o pracę (+ system prowizji)

  • Wynagrodzenie 2700-3000 netto wraz z premią uznaniową

  • Fajną atmosferę pracy w której wszyscy współpracują ze sobą

  • Szkolenia, kursy podnoszące kwalifikacje

  • Krótki bo dwuetapowy proces rekrutacyjny! Rozmowa telefoniczna lub Skype z naszym HR oraz spotkanie z Dyrektorem Sprzedaży ART PROGRES

  • Możliwość uzyskania awansu

  • Ciekawą pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie

ART-PROGRES

Świadczymy usługi w zakresie projektowania, produkcji oraz dystrybucji materiałów reklamowych POS wspierających sprzedaż i ekspozycję towarów.

Wykonujemy m.in. regały, ekspozytory, dyspensery, dekoracje półek, standy i inne materiały, których dystrybucję przeprowadzamy na terenie Polski i Unii Europejskiej. Naszym celem jest wspieranie Klienta w kreacji i wzmacnianiu jego wizerunku na rynku, poprzez świadczenie kompleksowego zestawu usług w zakresie projektowania, produkcji i dystrybucji materiałów reklamowych.

ART PROGRES – jesteśmy zespołem osób zaangażowanych w tworzenie innowacyjnych produktów. Każdy ma swój szczególny wkład w rozwój naszej Firmy. Dołącz do Nas!

Przewiń do profilu firmy

My ze swojej strony oferujemy:

  • Rozwój zawodowy oraz podnoszenie kwalifikacji.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Ciekawą pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy