Ta oferta pracy jest nieaktualna od 197 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Specjalista ds. Marketingu i Administracji

  • Tarnów, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Control Process S.A

    Miejsce pracy: Tarnów
    Region: małopolskie

    Zakres obowiązków

    • obsługa administracyjna składanych ofert oraz wniosków prekwalifikacyjnych
    • nadzór i zarządzanie dokumentacją w formie papierowej i elektronicznej dotyczącej składanych ofert, realizowanych umów, zapewnienie właściwego przepływu informacji
    • wsparcie w codziennych czynnościach działu (prace edytorskie, tłumaczenia)
    • współpraca z zewnętrznymi dostawcami i podwykonawcami
    • opracowanie informacji i komunikatów spółki
    • opracowywanie materiałów promocyjnych i wizerunkowych spółki (foldery, filmy promocyjne, broszury)

    Poszukiwane kompetencje

    • zorientowanie na rozwój i chęć podnoszenia kwalifikacji
    • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z administracją w sektorze B2B
    • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z reklamą i marketingiem
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • komunikatywność
    • umiejętność organizacji własnej pracy
    • prawo jazdy

    Oferujemy:

    • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość uczestnictwa w realizacji ciekawych projektów
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • dodatki pozapłacowe (karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie)
    • pracę w środowisku, które motywuje do samorozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

    Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.