Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Marketingu Internetowego

YES Biżuteria

  • Świerzawska 1, Grunwald, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Świerzawska 1

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu

  • Koordynowanie zadań związanych ze stroną internetową, e-mail marketingiem

  • Opieka nad obszarem social media oraz dbanie o realizację budżetów na kampanie społecznościowe

  • Utrzymywanie stałego kontaktu z agencjami zewnętrznymi

  • Bieżąca współpraca międzydziałowa w zakresie tworzenia, wdrażania i promowania produktów

  • Współtworzenie strategii SEO

  • Monitorowanie analityki internetowej

  • Analiza trendów, nowych technologii oraz działań konkurencji w obszarze mediów społecznościowych

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie kreowania wizerunku marki, marketingu on-line poparte wynikami (mile widziane w branży retail, e-commerce, szczególnie w sektorach fashion i jubilerskim)

  • Doświadczenie w zakresie koordynowania pracą zespołu (min. 2 - osobowego)

  • Znajomość Google Analytics i mierników efektywności e-kampanii

  • Elastyczność i szybkie reagowanie w przypadku pojawiających się nagłych sytuacji

  • Umiejętność analizowania danych, wyciągania wniosków i proponowania rozwiązań

  • Kreatywność, dynamika i konsekwencja w działaniu

  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz zespołu

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

To oferujemy

  • Pracę w kreatywnym zespole tworzącym innowacyjne projekty

  • Wspierające środowisko pracy

  • Profesjonalne wdrożenie oraz szkolenia

  • Pracę wśród dóbr luksusowych

  • Możliwość kreowania własnych projektów

  • Otwartość na innowacyjne rozwiązania

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • Kursy językowe

  • Bistro na miejscu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • szkolenia

  • pakiet sportowy w korzystnej cenie

  • dobry dojazd komunikacją miejską

Jesteśmy firmą młodą duchem, z rodzinnymi tradycjami jubilerskimi, która jest obecna w ponad 180 miejscach w Polsce i stale powiększa swoją sieć.

Zrealizuj swoje marzenia i zostań częścią wiodącej marki biżuteryjnej.

Przewiń do profilu firmy

Osiągnięcia YES

YES od blisko czterech dekad pielęgnuje swoją umiejętność projektowania ponadczasowej, a zarazem najbardziej współczesnej biżuterii w Polsce. Nieustannie poszukuje źródeł piękna, blasku oraz szlachetnej formy. Ponadczasowy dizajn i innowacyjność są doceniane przez naszych klientów, a jakość naszej pracy przekłada się na wielokrotne wyróżnienia w ogólnopolskich, niezależnych rankingach:

Wielcy Modernizatorzy Polski 2020

Brylant Polskiej Gospodarki 2020

TOP MARKA 2020

SuperProdukt Świata Kobiety 2019

Top Avanti 2019

Doskonałość Mody Twój Styl 2019

Daymakerindex 2019 - I miejsce w Polsce za jakość obsługi klienta