Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu (k/m)

Grupa CBO firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie strategii marketingowej uwzględniającej rozwój marek, komunikacje ATL/BTL oraz Digital

  • Planowanie i prowadzenie kampanii reklamowych w kanałach sprzedaży i social media

  • Analizowanie i raportowanie wyników aktywności marketingowej (Google Analytics, Facebook Ads Manager, itp.)

  • Tworzenie contentu pod katalogi, foldery, prezentacje sprzedażowe, newslettery, itp.

  • Współorganizacja wydarzeń targowych, imprez sprzedażowych i employer brandindowych

  • Współpraca z agencjami PR, social media, agencjami reklamowymi, monitorowanie ROI oraz KPI dla poszczególnych kampanii

Nasze wymagania

  • Praktyczne doświadczenie odpowiadające wyżej wymienionym zadaniom

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość programu Excel i pakietu Office 365

  • Umiejętność kreatywnego, analitycznego i krytycznego myślenia

  • Umiejętność ustalania priorytetów i systematycznej pracy pod presją czasu

  • Samodzielność i proaktywne podejście do powierzonych zadań

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i dodatku uzależnionego od wyników pracy

  • Benefity pozapłacowe, w tym dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Luxmed, zniżki przy zakupie karty Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Imprezy integracyjne i okolicznościowe dla pracowników

  • Szansę na dalszy rozwój w organizacji w zależności od indywidualnych potrzeb i predyspozycji zawodowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Grupa CB

Istniejemy od 1995 roku i zatrudniamy około 200 pracowników. Jesteśmy producentem i dystrybutorem specjalistycznych materiałów budowlanych. Nasze marki to Corotop - folie i membrany dachowe, Secco – artykuły chemii budowlanej i Rednet – m.in. siatki podtynkowe z włókna szklanego

Przewiń do profilu firmy