Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Specjalista ds. Marketingu

BASELINE SP. Z O.O.

Łagiewnicka 33A

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie, wdrożenie i realizacja Strategii marketingowej

  • Koordynowanie działań z zewnętrzną agencją SEO, zarządzanie treściami na stronach www

  • Zarządzanie kampaniami e-marketingowymi (SEM , Adwords, Facebook, E-mail marketing, sieci afiliacyjne, YouTube)

  • Przygotowywanie raportów dotyczących działań oraz analiza efektywności kampanii

  • Rekomendowanie optymalnych rozwiązań, nowych narzędzi i wdrażanie zmian

  • Analiza działań konkurencji, śledzenie tendencji i innowacji rynkowych

  • Budowanie relacji przy użyciu kanałów Social Media

  • Przygotowanie materiałów prasowych i PR’owych

  • Współpraca z zarządem, działem sprzedaży, wsparcia i wdrożeń

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – minimum 5 lat

  • Praktyczna znajomość programów i narzędzi marketingowych

  • Praktyczna wiedza i umiejętności generowania ruchu na stronie www oraz leadów

  • Biegłe posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie

  • Praktyczna znajomość zagadnień SEO oraz narzędzi Google Analytics, Google Search Console, Google Ads, Facebook Ads

  • Praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office (PowerPoint, Word, Excel)

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Naturalna umiejętność tworzenia tekstów i materiałów prasowych, poprawnych zarówno stylistycznie jak i merytorycznie

Mile widziane

  • Umiejętność opracowywania materiałów graficznych i video

  • Znajomość narzędzi typu – Marketing Automation, Semstorm, Woodpecker, Canva, Hotjar, Zapier, PaySync

  • Znajomość środowiska WordPress

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub kontrakt (wg. preferencji kandydata)

  • Samodzielne stabilne stanowisko pracy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Pakiet Multisport

  • Premie za osiągane cele i świąteczne

  • Miłą atmosferę we współpracy z młodym i dynamicznym zespołem

  • Benefity okolicznościowe (świąteczne, prezenty, premie)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Szkolenia

  • Brak dress code

  • Działania CSR

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze

  • atrakcyjne bonusy projektowe

  • uczestnictwo w ciekawych projektach

  • dostęp do nowych technologii

Jesteśmy wiodącym producentem oprogramowania biznesowego dla firm. Specjalizujemy się w tworzeniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych wspierających procesy biznesowe w różnych obszarach działalności przedsiębiorstwa.

Dołącz do BASELINE i zacznij zmieniać rzeczywistość!

Przewiń do profilu firmy