Logo Pracuj.pl

Starszy Specjalista ds. Marketingu

StatSoft Polska Sp. z o.o.O firmie

StatSoft Polska Sp. z o.o.

Józefa Ignacego Kraszewskiego 36

Zwierzyniec

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i realizacja planu działań marketingowych
  • redagowanie treści dla social media oraz wysyłka newsletterów
  • pozyskiwanie partnerów medialnych i bieżąca współpraca
  • opieka i zarządzanie treścią strony www w języku polskim i angielskim
  • przygotowywanie materiałów reklamowo - promocyjnych oraz współpraca z dostawcami usług
  • tworzenie i realizacja kampanii promocyjnych (np. mailingowych)
  • wspieranie działań sprzedażowych
  • organizacja konferencji, seminariów, spotkań itp.
  • dbanie o wizerunek firmy w sieci

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność planowania kampanii reklamowych
  • doświadczenie w obszarze marketingu B2B
  • praktyczna umiejętność prowadzenia działań marketingowych
  • samodzielność
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • kreatywność i samodzielność w działaniu
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolności copywriterskie
  • ocena efektywności i raportowanie wyników kampanii marketingowej
  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • udział w projektach w międzynarodowym środowisku
  • elastyczne formy zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • świetną atmosferę w pracy
  • opiekę medyczną

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

StatSoft Polska jest dostawcą specjalistycznych rozwiązań związanych z analizą danych, w szczególności usług konsultingowych, ale również rozwiązań IT, AI, Data Science itp. Zajmujemy się również tworzeniem biznesowych i przemysłowych systemów analityki danych, specjalistycznymi szkoleniami i rozwojem oprogramowania.

StatSoft Polska jest częścią międzynarodowej grupy ArondIT oferującej szeroką gamę rozwiązań informatycznych i usług konsultingowych w zakresie analizy danych, digitalizacji oraz automatyzacji procesów biznesowych. W Polsce działamy od ponad dwudziestu lat, mamy silną i stabilną pozycję rynkową a naszymi klientami są najbardziej renomowane firmy i instytucje w Polsce jak i za granicą.

Starszy Specjalista ds. Marketingu, Józefa Ignacego Kraszewskiego 36, Zwierzyniec, Kraków