Ta oferta pracy jest nieaktualna od 122 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy specjalista ds. marketingu

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    StatSoft Polska jest dystrybutorem Statistica w Polsce, zajmujemy się tworzeniem biznesowych i przemysłowych systemów analityki danych, konsultingiem, specjalistycznymi szkoleniami i rozwojem oprogramowania. Działamy od dwudziestu lat, mamy silną i stabilną pozycję rynkową a naszymi klientami są najbardziej renomowane firmy i instytucje

    Miejsce pracy: Kraków

    Zadania:

    • współtworzenie i realizacja planu działań marketingowych
    • redagowanie treści dla social media oraz wysyłka newsletterów
    • pozyskiwanie partnerów medialnych i bieżąca współpraca
    • opieka i zarządzanie treścią strony www w języku polskim i angielskim
    • przygotowywanie materiałów reklamowo - promocyjnych oraz współpraca z dostawcami usług
    • tworzenie i realizacja kampanii promocyjnych (np. mailingowych)
    • wspieranie działań sprzedażowych
    • organizacja konferencji, seminariów, spotkań itp.
    • dbanie o wizerunek firmy w sieci

    Profil idealnego kandydata:

    • wykształcenie wyższe
    • umiejętność planowania kampanii reklamowych
    • doświadczenie w obszarze marketingu B2B
    • praktyczna umiejętność prowadzenia działań marketingowych
    • samodzielność
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • umiejętność analitycznego myślenia
    • kreatywność i samodzielność w działaniu
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • zdolności copywriterskie
    • ocena efektywności i raportowanie wyników kampanii marketingowej
    • znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego
    • świetną atmosferę w pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • uczestniczenie w ciekawych projektach

    Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie w Krakowie
    prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)