Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Marketingu

IDES Consultants Polska

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

IDES od 26 lat, lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży kosmetycznej poszukuje kandydatów na stanowisko: Starszy Specjalista ds. Marketingu.

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i wdrażanie strategii marketingowej dla wybranych grup produktowych

  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji produktowych

  • Wykonywanie analiz rynkowych oraz przygotowanie raportów na potrzeby prowadzonych projektów

  • Reprezentowanie firmy na targach i eventach branżowych

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy związanej z marketingiem – mile widziane doświadczenie w trade marketingu

  • Umiejętności związane z rozwojem produktu i jego sprzedażą

  • Znajomość branży spożywczej, kosmetycznej lub farmaceutycznej

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Wykształcenie wyższe

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, wysoka motywacja

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny (karta sportowa, dofinansowanie do wakacji, paczki na święta)

  • Pracę stacjonarną w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość realizowania ciekawych projektów we współpracy z kreatywnym zespołem

  • Niekorporacyjna atmosfera pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne