Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Starszy Specjalista ds. Marketingu Online

Grupa PracujO firmie

8 8009 700 brutto / mies.
  • Prosta 68, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Grupa Pracuj

Prosta 68

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za prowadzenie i optymalizację działań w zakresie SEO/SEM, performance (social media), afiliacja oraz

  • Przygotowanie raportów z wynikami działań marketingowych w oparciu o Google Analytics

  • Współpraca w zakresie tworzenia ścieżek Marketing Automation dla eCommerce B2B

  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi nad realizacją oraz optymalizacją działań mediowych

  • Prowadzenie testów A/B - dla stworzonych kampanii

  • Monitorowanie działań konkurencji i rynku oraz trendów w obszarze e-commerce

  • Nadzór nad poprawnością estetyczną, merytoryczną i funkcjonalną (UX) serwisów

  • Proaktywne proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu poprawę jakości funkcjonowania kanału e-commerce, zwiększenia sprzedaży i maksymalizacji współczynnika konwersji

  • Dbanie o spójność wizerunku marki online

Nasze wymagania

  • Min. 4 lata doświadczenia w marketingu internetowym w sektorze B2B i co najmniej 1 rok doświadczenia w marketingu online B2B dla eCommerce (must have)

  • Doświadczenie w przygotowywaniu analiz efektywności kampanii digitalowych, rekomendacji na podstawie tych analiz oraz w optymalizowaniu działań z obszaru marketingu online dla B2B

  • Umiejętność mierzenia efektywności kampanii marketingowych oraz wyciągania wniosków na podstawie danych

  • Praktyczna znajomość zasad działań z zakresu SEO i SEM

  • Doświadczenie w pracy z agencjami zewnętrznymi

  • Doświadczenie w pracy w strukturze projektowej

  • Umiejętność pracy w oparciu o mechanikę lejka sprzedażowego eCommerce (pozyskiwanie oraz utrzymywanie klientów)

  • Praktyczna wiedza i umiejętności generowania ruchu oraz leadów

  • Wysoko rozwinięte kompetencje analityczne

  • Znajomość najnowszych trendów i zagadnień z zakresu marketingu online

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w agencji min. 1 rok

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie podstawowe + premia

  • możliwość pracy zdalnej

  • system kafeteryjny (bony do sklepów, karta Multisport)

  • opiekę medyczną z pakietem dentystycznym i możliwością pakietu rodzinnego

  • pracowniczy Program Emerytalny (PPE)

  • Pracuj FLEX (elastyczne zarządzanie czasem pracy)

  • wewnętrzne działania rozwojowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

spotkanie z Rekruterem i z Przełożonym

2

prezentacja zadania na spotkaniu z Managerem eCommerce

Grupa Pracuj jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. Oprócz serwisu Pracuj.pl, jesteśmy właścicielem platformy eRecruiter oraz portalu Robota.ua na Ukrainie. Grupę Pracuj tworzą niesamowici ludzie. Pasjonaci technologii wspierającej działania w obszarach HR. Procesy rekrutacji znamy z każdej strony. Dzięki temu pomagamy kandydatom znaleźć ich wymarzoną pracę. Wspieramy też pracodawców w zarządzaniu procesem rekrutacji oraz w budowaniu ich marki.

Przewiń do profilu firmy