Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Marketingu

MedicoverO firmie

Medicover

Equator II

Warszawa

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Porozmawiaj z nami jeśli:

  • chcesz być częścią bardzo dynamicznie rozwijającej się firmy jaką jest Medicover Stomatologia
  • posiadasz min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku w obszarze marketingu offline
  • posiadasz doświadczenie w organizacji eventów, konferencji i innych wydarzeń
  • posiadasz doświadczenie w tworzeniu kampanii marketingowych
  • jesteś bardzo dobrze zorganizowana/y i samodzielna/y, potrafisz koordynować kilka projektów w jednym czasie
  • potrafisz nawiązywać długofalowe relacje z ludźmi
  • odnajdujesz się w dynamicznym środowisku pracy
  • lubisz być na czasie, śledzisz trendy i kampanie reklamowe
  • zainteresowanie zdrowym stylem życia będzie dla nas dodatkowym atutem
  • komunikujesz się w języku angielskim co najmniej na poziomie średnio -zaawansowanym (B2)

Twoje zadania:

  • organizacja wydarzeń specjalnych w centrach stomatologicznych (eventy, otwarcia, śniadania prasowe oraz merytoryczne konferencje)
  • współtworzenie koncepcji kampanii promocyjnych, przygotowywanie projektów i treści materiałów marketingowych oraz bezpośredni nadzór nad realizacją kampanii
  • kreatywne podejście do budowania wizerunku marki poprzez tworzenie zewnętrznych oznaczeń w centrach stomatologicznych
  • dostarczanie innowacyjnych rozwiązań mających na celu wzmocnienie marki na rynku oraz zwiększenie sprzedaży poprzez proponowanie nowych sposobów dotarcia do klienta, nowych produktów lub nowych narzędzi obsługi klienta
  • monitorowanie otoczenia konkurencyjnego w zakresie działań marketingowych, oferty produktowej oraz rekomendowanie działań ukierunkowanych na osiągnięcie celów
  • przygotowywanie tekstów i materiałów promocyjnych, w tym scenariuszy do angażującego video contentu
  • bieżąca współpraca z agencjami reklamowymi, drukarniami, dostawcami oraz partnerami biznesowymi w celu realizacji strategii marketingowej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi
  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe OK System) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.
  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover
  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok"

Ogłoszenie archiwalne