Logo Pracuj.pl

Starszy Specjalista ds. marketplace (Allegro)

EMAKO.PLO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

EMAKO.PL

Tadeusza Kościuszki 29

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i koordynacja akcji marketingowych na platformie Allegro
  • szczegółowa analiza produktów i bestsellerów
  • ciągłe udoskonalanie aukcji i budowa wizerunku naszych marek
  • wsparcie w prowadzeniu kampanii Allegro Ads
  • współpraca z osobami z zewnątrz (copywriterzy, graficy)
  • analizowanie i raportowanie wyników przeprowadzanych działań marketingowych

Nasze wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobra znajomości zagadnień w branży e-commerce
  • nastawienie na analizę danych i opieranie na niej swoich decyzji/pomysłów
  • znajomość platformy Allegro
  • podstawowej znajomości HTML, ew. CSS
  • znajomości pakietu MS Office
  • komunikatywności, samodzielności w działaniu
  • dobrej organizacji pracy własnej i zaangażowania
  • znajomość Allegro Ads - poparta doświadczeniem

To oferujemy

  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze i w międzynarodowym środowisku z możliwością rozwoju osobistego
  • możliwość poznania najnowszych narzędzi marketingowych
  • stabilne zatrudnienie w firmie e-commerce o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny zależny od wyników Twojej pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • napoje
  • dofinansowanie wypoczynku

Etapy rekrutacji

1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa zdalna

4

Zatrudnienie

Starszy Specjalista ds. marketplace (Allegro), Tadeusza Kościuszki 29, Wrocław