Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Specjalista ds. marketplace (Allegro)

EMAKO.PLO firmie

  • Tadeusza Kościuszki 29, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

EMAKO.PL

Tadeusza Kościuszki 29

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i koordynacja akcji marketingowych na platformie Allegro

  • szczegółowa analiza produktów i bestsellerów

  • ciągłe udoskonalanie aukcji i budowa wizerunku naszych marek

  • wsparcie w prowadzeniu kampanii Allegro Ads

  • współpraca z osobami z zewnątrz (copywriterzy, graficy)

  • analizowanie i raportowanie wyników przeprowadzanych działań marketingowych

Nasze wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • dobra znajomości zagadnień w branży e-commerce

  • nastawienie na analizę danych i opieranie na niej swoich decyzji/pomysłów

  • znajomość platformy Allegro

  • podstawowej znajomości HTML, ew. CSS

  • znajomości pakietu MS Office

  • komunikatywności, samodzielności w działaniu

  • dobrej organizacji pracy własnej i zaangażowania

  • znajomość Allegro Ads - poparta doświadczeniem

To oferujemy

  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze i w międzynarodowym środowisku z możliwością rozwoju osobistego

  • możliwość poznania najnowszych narzędzi marketingowych

  • stabilne zatrudnienie w firmie e-commerce o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny zależny od wyników Twojej pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dofinansowanie wypoczynku

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa zdalna

4

Zatrudnienie