Starszy specjalista ds. marketplace (Senior Marketplace Specialist)

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

13 00015 000 brutto / mies.
  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i rozwój sprzedaży przy współpracy z największymi Marketplace'ami

  • Wprowadzanie oraz pozycjonowanie produktów firmy

  • Przygotowanie kampanii reklamowych/działań promocyjnych

  • Opracowanie koncepcji treści marketingowych

  • Współpraca z zespołem marketingowym

  • Organizowanie i zarządzanie współpracą z partnerami zewnętrznymi w szczególności z agencjami reklamowymi/marketingowymi

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie- doświadczenie w obszarze e-commerce na analogicznym stanowisku

  • Doświadczenie w sprzedaży na platformach marketplace

  • Znajomość funkcjonowania różnorodnych modeli procesu sprzedaży poprzez platformy (FBA/ FBM)

  • Znajomość podstawowych narzędzi: SEO/ SEM, Amazon ADS, Allegro ADS

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodnie z kompetencjami

  • Klarowny i motywujący system premiowy

  • Wsparcie doświadczonego zespołu w innych obszarach marketingowych, takich jak: SEO, SEA/PPC, Paid Social, Digital Analytics, Website UX i Content Marketing

  • Benefity pozapłacowe (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta sportowa)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie