Logo Pracuj.pl

Starszy Specjalista ds. Modeli Taryfowych

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie modeli ekonometrycznych (ryzyko, popyt) dla produktów ubezpieczeniowych,
  • Budowanie i monitoring strategii cenowych,
  • Przedstawianie rekomendacji do podejmowania decyzji w obszarze pricingu,
  • Rozwijanie nowoczesnych metod modelowania i analizy danych,
  • Udział we wdrażaniu narzędzi taryfikacyjnych, rekomendowanie zmian i nowych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w pricingu lub aktuariacie w zakresie budowania modeli cenowych,
  • Biegła znajomość narzędzi Earnix lub Emblem,
  • Znajomość SQL (SQL Server),
  • Doświadczenie w zastosowaniu różnych typów modeli, technik segmentacji i analizy danych,
  • Zaangażowanie i kreatywność w realizacji powierzonych zadań,
  • Odwaga w proponowaniu i realizowaniu nowych pomysłów,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy zespołowej,
  • Potencjał do ewentualnego objęcia roli managerskiej w horyzoncie 1-1.5 roku,
  • Otwartość i komunikatywność.

To oferujemy

  • Uczciwe warunki zatrudnienia: umowa o pracę,
  • W obecnej chwili możliwość pracy zdalnej lub pracy w biurze – decyzja należy do Ciebie, po okresie pandemii możliwość dalszej pracy zdalnej, z koniecznością wizyty w biurze około raz w miesiącu lub rzadziej (nasze biuro mieści się w Warszawie przy ul. Postępu 15),
  • Stanowisko z dużą autonomią i swobodą działania, wpływające na realny wynik firmy,
  • Wdrożenie na stanowisko pracy, rozwój Twojej wiedzy, umiejętności i kompetencji,
  • Świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen) przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, programy dla rodziny,
  • Niepowtarzalną atmosferę, która u nas panuje a przy tym pozytywne podejście i wzajemny szacunek.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa drużyna sportowa
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

LINK4 to niezwykłe Towarzystwo Ubezpieczeniowe, które dzięki zaangażowaniu, pasji, wytrwałości swoich pracowników pnie się na wyżyny sukcesu. Na przestrzeni naszej działalności zdobyliśmy wiele nagród z obszaru biznesu, obsługi klienta, również jako pracodawca. Dużo osiągnęliśmy, ale wiele jeszcze przed nami. I Ty możesz stać się częścią naszej Załogi.

Starszy Specjalista ds. Modeli Taryfowych, Łódź