Logo Pracuj.pl

Starszy Specjalista ds. Należności

Kuehne + Nagel Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie zapłat klientów wraz z aktywnym negocjowaniem warunków spłat zadłużenia
  • Przygotowywanie ugód oraz wezwań do zapłaty, a także dokumentów skierowanych na drogę postępowania sądowego
  • Generowanie raportów oraz przygotowywanie analiz sald należności
  • Kontrola i administracja limitów kredytowych
  • Współpraca z innymi działami (np. prawny lub sprzedaży) i udzielanie informacji o historii i możliwością kredytowych klientów
  • Współpraca z odbiorcami krajowymi oraz zagranicznymi oraz firmami windykacyjnymi

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia na stanowisku związanym z windykacją B2B
  • Umiejętność koordynowania pracy własnej i innych osób w zespole
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2)
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel
  • Wykształcenie z zakresu rachunkowości, finansów lub ekonomii jest mile widziane.
  • Umiejętności interpersonalne w szczególności inicjowanie i potrzymywanie pozytywnych relacji z klientem.
  • Wymagana jest asertywność, konsekwentność oraz systematyczność pracy.
  • Umiejętność szybkiego uczenia siebie oraz innych

To oferujemy

Oferujemy Ci stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę pracę, możliwość wykorzystania znajomości swoich umiejętności języka angielskiego w międzynarodowym środowisku. Ponadto posiadamy szeroki wachlarz benefitów, w tym: prywatną opiekę medyczną, bony na święta, dofinansowanie do ubezpieczenia na życie i karty sportowej, a także do kursów i szkoleń. Nasi pracownicy mogą skorzystać również z wybranych kart przedpłaconych czy dofinansowania do wypoczynku. U nas otrzymasz szerokie możliwości rozwoju w dużej firmie logistycznej o miedzynarodowym zasiegu. Nasi pracownicy biorą udział w inicjatywach dobroczynnych, a nasza marka wspiera zrównoważony rozwój.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka szkolna
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • paczki z żywnością i chemią domową
  • dofinansowanie do studiów

Kuehne + Nagel Sp. z o.o.

W 1890 roku August Kuehne i Friedrich Nagel założyli firmę spedycyjną w Bremie (Niemcy). W ciągu ostatnich 130 lat Kuehne+Nagel przekształciło się z tradycyjnej firmy spedycyjnej w globalnego partnera logistycznego, który oferuje wysoce wyspecjalizowane rozwiązania dla wielu gałęzi przemysłu. Dziś nasza firma to społeczność łącząca ponad 80 tys. pracowników, którzy potrafią sprostać potrzebom Klientów na całym świecie. W Polsce pierwszą siedzibę otworzyliśmy w 1992 r. w Gądkach pod Poznaniem. Obecnie posiadamy 26 lokalizacji i zatrudniamy ponad 2300 pracowników. Jesteśmy partnerami największych międzynarodowych firm, m.in. z branży spożywczej, motoryzacyjnej i farmaceutycznej.

OPIS STANOWISKA

Oferujemy Ci perspektywę zatrudnienia w wiodącej firmie logistycznej z ponad stuletnią tradycją. Będziesz miał/-a okazję pracować w dynamicznym zespole specjalistów w Dziale Finansów. W K+N otrzymasz możliwość rozwoju swojej kariery w międzynarodowym środowisku i zdobywania awansów.

TWOJA ROLA

Jako Starszy Specjalista ds. Należności będziesz posiadał/-a pełną kontrolę nad należnosciami oraz zobowiązaniami dla około 1000 naszych klientów. Będziesz odpowiedzialny/-a za nadzór nad procesem windykacji należności we współpracy z innymi działami Kuehne + Nagel.

Aktualne oferty pracodawcy
req73967

Starszy Specjalista ds. Należności, Warszawa