Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Narzędzi i Analiz

COLLINS AEROSPACE

6 40010 000 brutto / mies.

Żwirki i Wigury 6A

Krosno

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie założeń do realizacji nowych narzędzi wspierających procesy logistyczne.

  • Tworzenie narzędzi wspierających procesy logistyczne przy użyciu dostępnych zasobów informatycznych.

  • Przygotowanie map zoptymalizowanych i udoskonalonych procesów logistycznych w tym przygotowanie dokumentacji pracy standardowej dla użytkowników

  • Utrzymywanie i rozwój istniejących narzędzi wspierających procesy logistyczne

  • Przygotowanie, aktualizację i archiwizację „recept” przygotowanych narzędzi

  • Opracowywanie niezbędnych dla realizacji postawionych celów danych i raportów oraz rekomendowanie i realizacja wynikające z nich działań

  • Inicjowanie i uczestnictwo w działaniach ciągłego doskonalenia oraz auditach wewnętrznych.

  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych w przydzielonym obszarze

Nasze wymagania

  • Minimum cztery lata doświadczenia na pozycji specjalisty ds. wsparcia informatycznego dla procesów logistycznych i produkcyjnych w firmie branży lotniczej lub motoryzacyjnej

  • Wykształcenie wyższe techniczne, informatyczne lub ekonomiczne

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego MS Excel, umiejętność stosowania złożonych funkcji w tym VBA

  • Bardzo dobra znajomość pozostałych elementów pakietu MS Office w szczególności MS Access

  • Bardzo dobra znajomość SQL

  • Znajomość obsługi systemu klasy ERP

  • Dobra znajomość pojęć i metod w zakresie ciągłego doskonalenia

  • Dobra wiedza z zakresu dokumentacji technicznej i wymagań jakościowych

  • Dobra wiedza techniczna o produktach i technologii wytwarzania wyrobów

  • Dobra znajomość procesów biznesowych w szczególności logistycznych

  • Tworzenie skomplikowanych baz danych, analiz, raportów oraz ich archiwizacja

  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne

  • Bardzo dobra umiejętność planowania, prowadzenia analiz i precyzyjnego formułowania wniosków

  • Kreatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra umiejętność organizowania pracy własnej oraz samodzielność w określaniu priorytetów

  • Doskonała umiejętność prezentacji danych i podsumowań

  • Konsekwencja w działaniu i egzekwowaniu realizacji zadań

  • Dokładność terminowość, odpowiedzialność i samodzielność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym i krajowym

  • Wynagrodzenie zasadnicze 6400 - 10000 złotych brutto, uzależnione od posiadanego doświadczenia

  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emertytalnego, po 3 miesiącach od zatrudnienia

  • Możliwość dofinansowania studiów w ramach programu Scholar

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym karty MultiSport

Zainteresowanych kandydatów prosimy

o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ

Collins Aerospace, jednostka Raytheon Technologies Corporation (NYSE: RTX), jest liderem w zakresie zaawansowanych technologicznie i inteligentnych rozwiązań dla globalnego przemysłu lotniczego i obronnego. Stworzona w 2018 roku przez połączenie UTC Aerospace Systems i Rockwell Collins, Collins Aerospace ma możliwości, kompleksową ofertę i doświadczenie, aby sprostać najtrudniejszym wyzwaniom klientów i wymaganiom szybko rozwijającego się globalnego rynku. Zakłady w Krośnie oraz podrzeszowskiej Tajęcinie specjalizują się w produkcji części, podzespołów oraz podwozi lotniczych do samolotów cywilnych i wojskowych dla takich odbiorców jak: Boeing, Airbus, Bombardier, Lockheed Martin oraz Gulfstream. Nasze miejsce w strukturze korporacyjnej: UTC → Collins Aerospace → Mechanical Systems (SBU) → Landing Systems (BU).

Przewiń do profilu firmy