Logo Pracuj.pl

Starszy Specjalista ds. Obsługi Organów Banku

Bank Gospodarstwa KrajowegoO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania Zarządu Banku, komitetów Rady Nadzorczej i Prezesa Zarządu w zakresie wydawania zarządzeń;
  • Udział w organizowaniu posiedzeń Zarządu Banku i komitetów Rady Nadzorczej
  • Sporządzanie projektów protokołów z posiedzeń Zarządu Banku i komitetów Rady Nadzorczej, wykazu zaleceń oraz monitoring ich realizacji
  • Prowadzenie repozytoriów materiałów kierowanych do Zarządu Banku, Prezesa Zarządu i komitetów Rady Nadzorczej
  • Weryfikowanie dokumentów składanych przez komórki organizacyjne Banku pod kątem ich kompletności i zgodności z zasadami obowiązującymi w Banku
  • Udostępnianie dokumentów na witrynach wewnętrznych Banku
  • Wsparcie w opiniowaniu wewnętrznych aktów normatywnych oraz implementacji zmian w prawie
  • Archiwizowanie dokumentacji przedkładanej organom Banku, komitetom Rady Nadzorczej oraz Prezesowi Zarządu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowane bankowość, finanse, ekonomia, bankowość, prawo
  • 3 - 5 lat doświadczenia w pracy w obszarze bankowości, finansów, prawa, administracji
  • Dobra znajomość zasad działania organów korporacyjnych, zasad legislacji
  • Znajomość pakietu MS Office i MS Sharepoint
  • Znajomość funkcjonowania organów banku i zasad organizacji oraz struktur bankowych
  • Znajomość zasad postępowania z informacjami prawnie chronionymi
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Samodzielność i zaangażowanie w realizowane zadania
  • Komunikatywność i chęć współpracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Dogodna lokalizacja biura (ścisłe centrum)
  • Ciekawe wyzwania i możliwości rozwoju zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Bank Gospodarstwa Krajowego

Bank Gospodarstwa Krajowego to państwowy bank rozwoju – jedyna taka instytucja w Polsce. Bank aktywnie wspiera rozwój społeczno-gospodarczy kraju. Realizując strategiczne projekty rozwojowe, finansuje m.in. największe inwestycje infrastrukturalne, zwiększa dostęp Polaków do mieszkań oraz pobudza przedsiębiorczość polskich firm w kraju i za granicą. Dbając o zrównoważony rozwój kraju, bank jest obecny w każdym regionie Polski. W 2018 r. rozpoczął ekspansję, otwierając przedstawicielstwa zagraniczne, które dziś działają już w Brukseli, Frankfurcie, Londynie i Amsterdamie. BGK ma unikalne doświadczenie w finansowaniu, inwestowaniu, udzielaniu poręczeń i gwarancji oraz dystrybucji funduszy unijnych. Podstawą działalności BGK jest odpowiedzialny, etyczny i zrównoważony biznes, dlatego bank podejmuje szereg inicjatyw promujących przedsiębiorczość, innowacje, ekologię i uczciwe traktowanie pracowników, partnerów i klientów.

Starszy Specjalista ds. Obsługi Organów Banku, Warszawa