Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Obsługi Ubezpieczeń Grupowych

Aviva

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rejestracja oraz polisowanie wniosków ubezpieczeń grupowych w oparciu o procedury Sekcji oraz zapisy ogólnych warunków ubezpieczenia

  • Analiza i realizacja dokumentacji dotyczącej zmian w stanie osobowym polis oraz w zakresie ubezpieczenia poszczególnych uczestników w ramach ubezpieczeń grupowych

  • Weryfikacja należności oraz wpłat w zawartych ubezpieczeniach grupowych, obsługa faktur VAT oraz zgód do obciążenia rachunku, obsługa przeksięgowania składek.

  • Zawieszanie ochrony ubezpieczeniowej lub rozwiązywanie polis z powodu brak wpłaty składki w oparciu o procedury Sekcji oraz zapisy ogólnych warunków ubezpieczenia

  • Odpowiedzialność za proces kalkulacji sum ubezpieczeniowych oraz składek w przypadku zmian indeksacyjnych w ubezpieczeniach grupowych w rocznicę oraz w trakcie roku

  • Analiza i przygotowanie ofert rocznicowych z uwzględnieniem niestandardowych rozwiązań, zgodnie ze specyfiką poszczególnych grup.

  • Ocena ryzyka, zyskowności oraz ocena zmian w rocznicę lub w trakcie roku w produktach grupowych

  • Współpraca z reasekuratorem w zakresie ustalania warunków reasekuracji

  • Kompleksowa obsługa ubezpieczeń zawartych na warunkach niestandardowych

  • Obsługa cesji, odwołań, reklamacji i innych zapytań dotyczących ubezpieczeń grupowych

  • Analiza procesów biznesowych wpływających na prawidłową współpracę z jednostkami zewnętrznymi na podstawie raportów systemowych

  • Obsługa telefoniczna, e-mailowa oraz listowna klienta wewnętrznego oraz zewnętrznego

  • Organizowanie oraz przeprowadzanie szkoleń z zakresu zmian w procedurach, obsługi aplikacji, oraz zmian produktach

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w ubezpieczeniach grupowych

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji

  • Umiejętności analityczne, dokładność oraz rzetelność

  • Otwartość na zmiany, chęć pracy w dynamicznym środowisku

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu Partenon

Mile widziane

  • Umowa o pracę (na zastępstwo)

  • Prywatna opieka medyczna

  • Kafeteryjny system benefitów

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie

  • Ubezpieczenie grupowe połączone z funduszem kapitałowym

  • Zniżki na ubezpieczenia

  • Zdalne konsultacje medyczne

  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy

  • Atrakcyjna lokalizacja biura (Metro Dworzec Gdański)

  • Programy wellbeingowe

  • Dostęp do platform e-learningowych

  • Środowisko pracy wspierające różnorodność

To oferujemy

  • Umowa o prace

  • Kafeteria benefitów

  • Wellbeing

  • Dostęp do platfom e-learningowych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

Aviva

Od prawie 30 lat tworzymy jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, wyznaczając standardy nowoczesnych ubezpieczeń.

Jeśli chcesz pracować z najlepszymi i wdrażać ciekawe projekty – dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy