Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Oceny Ryzyka Ubezpieczeń Grupowych

Generali

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Generali

Postępu 15B

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i weryfikacja ofert grupowego ubezpieczenia na życie

  • Szczegółowa analiza szkodowości dla wskazanych polis oraz rekomendacje zmian

  • Analiza wyników portfela umów grupowego ubezpieczenia  na życie, rekomendacje zmian w zakresie wyceny produktu grupowego, zasad oceny ryzyka oraz kryteriów odnowień rocznicowych

  • Generowanie cyklicznych raportów rentowności

  • Współpraca z Departamentem Sprzedaży Ubezpieczeń na Życie w zakresie ofertowania

  • Współpraca z Departamentem Posprzedażowej Obsługi Klienta w zakresie implementacji warunków w systemie obsługowym

  • Współpraca z reasekuratorem w zakresie ustalania warunków dla klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane w zakresie nauk ścisłych)

  • Doświadczenie w pracy w firmie ubezpieczeniowej w obszarze związanym z ubezpieczeniami grupowymi na życie

  • Zaawansowana i praktyczna znajomość MS Excel, VBA i SQL

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (B1/B2)

  • Wysokie zdolności analityczne

  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz współpracy zespołowej

  • Niekaralność zgodnie z przepisami ustawy o dystrybucji ubezpieczeń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • wsparcie terapeutyczne