Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Starszy Specjalista ds. ochrony danych osobowych

Polska Grupa Zbrojeniowa Spółka Akcyjna

Nowy Świat 4A

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie działań Spółki w zakresie przestrzegania ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) oraz innych przepisów i wytycznych dotyczących ochrony danych osobowych

  • tworzenie, przeglądy i aktualizacje dokumentacji związanej z ochroną danych osobowych,

  • przygotowywanie oraz opiniowanie umów powierzenia danych osobowych

  • analiza naruszeń ochrony danych

  • budowanie świadomości pracowników w zakresie ochrony danych osobowych

  • opiniowanie wewnętrznych regulacji w obszarze ochrony danych osobowych (m.in. polityk, procedur, instrukcji i innych)

  • przygotowywanie oraz okresowy przegląd obowiązków informacyjnych, klauzul zgód oraz formularzy służących do zbierania danych osobowych

  • prowadzenie rejestrów związanych z przetwarzaniem danych

  • udział w przeprowadzaniu analizy ryzyka w zakresie ochrony danych

  • udział w prowadzonych audytach procesów oraz systemów informatycznych Spółki, na zgodność z przepisami prawa dotyczącymi ochrony danych osobowych

  • wsparcie merytoryczne komórek organizacyjnych Spółki w realizowanych przez nie procesach związanych z przetwarzaniem danych osobowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe oraz ukończone kursy i szkolenia związane z ochroną danych osobowych,

  • minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze ochrony danych

  • znajomość regulacji ochrony danych osobowych (RODO, Ustawa o ochronie danych osobowych) oraz stanowisk PUODO i wydawanych decyzji

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min B2

  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • łatwość nawiązywania kontaktów i dobra komunikacja

  • umiejętność pracy w zespole

  • chęć rozwijania swoich umiejętności zawodowych

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office

  • umiejętność analitycznego myślenia

Mile widziane

  • ukończone studia podyplomowe z zakresu ochrony danych osobowych.

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku

  • realizację ciekawych i ambitnych projektów

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • lokalizacja w centrum Warszawy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jesteśmy jedną z największych grup kapitałowych w Polsce. Skupiamy kilkadziesiąt najważniejszych dla polskiego przemysłu obronnego zakładów produkcyjnych, serwisowych i ośrodków badawczo-rozwojowych. Dysponujemy szeregiem nowoczesnych produktów, znajdujących się na wyposażeniu Sił Zbrojnych RP i formacji sojuszniczych. Jesteśmy idealnym miejscem dla osób pragnących współtworzyć jedną z największych firm zbrojeniowych w Europie.

Przewiń do profilu firmy