Ta oferta pracy jest nieaktualna od 164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

(Starszy) Specjalista ds. Ochrony Danych Osobowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zespół HRK Banking & Insurance specjalizuje się w rekrutacji specjalistów i menedżerów na potrzeby banków, firm ubezpieczeniowych, domów maklerskich i towarzystw funduszy inwestycyjnych. Wieloletnie doświadczenie konsultantów HRK pozwala skutecznie spełniać potrzeby zarówno Pracodawców, jak i Kandydatów. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni i Łodzi.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowego, dynamicznie rozwijającego się towarzystwa ubezpieczeniowego, poszukujemy zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

    miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Udział w projektach w zakresie związanym z ochroną danych osobowych;
    • Opiniowanie oraz projektowanie umów, regulaminów, dokumentów wewnętrznych spółki w zakresie zgodności z przepisami prawa;
    • Wdrażanie dokumentacji;
    • Współpraca z organami nadzoru, w tym przygotowanie odpowiedzi na pisma kierowane przez organy oraz udział w kontrolach;
    • Przeprowadzanie audytów ochrony danych osobowych;
    • Prowadzenie rejestrów i dokumentacji z zakresu bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych,
    • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu ochrony danych osobowych.

    Wymagania:

    • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy związanej z ochroną danych osobowych;
    • Wykształcenia wyższego (preferowane: prawo lub ekonomia);
    • Dobrej znajomości przepisów z zakresu ochrony danych osobowych (w tym RODO);
    • Umiejętność analizy zapisów umów pod kątem ich zgodności z przepisami praca;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
    • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów informatycznych;
    • Dokładność i sumienność;
    • Umiejętność interpretacji przepisów prawa.

    Oferujemy:

    • Umowę o prace w stabilnej międzynarodowej firmie;
    • Pakiet benefitów;
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • Możliwość rozwoju zawodowego;
    • Dobrą atmosferę pracy.

    Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.