Starszy specjalista ds. ochrony informacji

Telewizja Polska S.A.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ochrony informacji niejawnych, danych osobowych oraz tajemnicy przedsiębiorstwa,

  • prowadzenie spraw związanych z zadaniami obronnymi,

  • kontrolę właściwego obiegu dokumentów oraz organizację i nadzorowanie zadań dotyczących obsługi kancelarii w Oddziale,

  • przestrzeganie zasad ochrony danych osobowych i informacji.

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień związanych z ochroną danych osobowych i informacji niejawnych, tajemnicy przedsiębiorstwa oraz zagadnień związanych z obronnością,

  • biegła znajomość obsługi Pakietu MS Office,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • zaangażowanie i wysoka motywacja przy realizowanych zadaniach,

  • systematyczność, skrupulatność i rzetelność,

  • zdolności interpersonalne predestynujące do pracy w zespole,

  • umiejętność koordynowania wielu zadań równocześnie.

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe humanistyczne.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wiedzy zawodowej,

  • otoczenie profesjonalnego i dynamicznego zespołu,

  • możliwość korzystania z opieki zdrowotnej, pakietu sportowego i ubezpieczenia na życie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • wydarzenia firmowe

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Analiza CV

3

Wywiad telefoniczny

4

Spotkanie rekrutacyjne

5

Zakończenie procesu rekrutacji

6

Informacja zwrotna

Jesteśmy największym nadawcą telewizyjnym w Polsce i kluczowym producentem i dystrybutorem w Europie Środkowej. W swojej ofercie posiadamy 15 Anten, wśród nich 6 w jakości HD oraz bogatą ofertę serwisów internetowych: sportowych, informacyjnych, rozrywkowych oraz VOD. Można również oglądać nasz program korzystając z aplikacji mobilnych oraz Smart TV - telewizji hybrydowej. Jako jedyny nadawca w Polsce emitujemy programy regionalne tworzone przez 16 oddziałów terenowych.

Przewiń do profilu firmy