Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Ofertowania - branża OZE

NOMAD ELECTRIC Sp. z o.o.

  • Puławska 2, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Puławska 2

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów (sprzedaż usług budowy oraz serwisu farm fotowoltaicznych)

  • Doradztwo w zakresie naszych usług

  • Przygotowywanie ofert, analiz, umów oraz negocjowanie warunków współpracy

  • Współpraca z siecią sprzedaży w zakresie opracowywania ofert dla klientów oraz zawierania umów

  • Monitoring rynku, w tym ogłoszeń przetargowych, zbieranie informacji o klientach

  • Weryfikacja i kontrola statusu złożonych ofert

  • Prowadzenie baz danych na potrzeby działu ofertowania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży OZE, elektroenergetycznej lub pokrewnej

  • Umiejętność samodzielnej kompletacji dokumentacji przetargowej (koordynacja pracy kilku osób – projektanci, dział zakupów, inżynierowi realizujący wizje lokalne, podwykonawcy wyceniający zakresy prac, itp.)

  • Doświadczenie w pracy przy tworzeniu i składaniu ofert

  • Umiejętność wykorzystania technik sprzedażowych i negocjacyjnych

  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów, duża motywacja, postawa „da się” – szukamy osoby, która chce zbudować część biznesu

  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z klientem oraz analizę zapytań ofertowych

  • Dobra znajomość obsługi MS Excel, MS Word

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowę o pracę lub B2B

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi

  • Stabilne zatrudnienie w największej renomowanej firmie w branży PV w Polsce

  • Przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów

  • Udział w budowie nowego obszaru w firmie

  • Profesjonalny, energiczny zespół

Nomad Electric należy do Grupy R. Power – lidera w segmencie wielkoskalowej fotowoltaiki z portfelem inwestycji ponad 4 GW. Specjalizujemy się w kompleksowym rozwoju wielkopowierzchniowych projektów elektrowni słonecznych: projektujemy, budujemy, zarządzamy ruchem i serwisujemy farmy PV.

Przewiń do profilu firmy