Starszy Specjalista ds. Ofertowania (konsulting - nieruchomości) / Senior Tender Specialist (consulting - real estate)

ARCADIS Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 142b

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie baz danych o inwestycjach, projektach, przetargach i raportowanie do dyrektorów pionu

  • samodzielne sporządzanie ofert dla usług konsultingowych w sektorze nieruchomości, takich jak: project & program management, construction management, fit-outs, bank i project monitoring, property & facility management, technical due diligence, etc.) na podstawie ramowych wskazań ze strony dyrektorów pionu

  • prowadzenie rejestru ofert w systemie typu ERP (Oracle)

  • prowadzenie analityki związanej z ofertowaniem oraz raportowanie

Nasze wymagania

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w sporządzaniu ofert dla sektora konsultingu rynku budowlanego nieruchomości kubaturowych

  • bardzo dobre zrozumienie zakresu usług realizowanych przez Arcadis

  • background techniczny jest preferowany

  • doświadczenie w wycenach prac konsultingowych (rozliczanych na podstawie pracochłonności)

  • biegłość w obsłudze Powerpoint i innych narzędzi Office’owych

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (w tym język techniczny związany z budownictwem, wymagany jest co najmniej poziom C1)

Mile widziane

  • doświadczenie w użytkowaniu systemu Oracle stanowi duży atut podobnie jak Power BI lub innych narzędzi analitycznych

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • pracę w bardzo doświadczonym zespole konsultantów i project managerów rynku nieruchomości

  • możliwość rozwoju poprzez uczestniczenie w społecznościach zawodowych Arcadis, wewnętrznych programach rozwojowych oraz zewnętrznych szkoleniach i wydarzeniach branżowych

  • pakiet benefitów (pakiet medyczny Medicover i Centrum Damiana, do wyboru karta Multisport lub Sodexo Pass, ubezpieczenie NNW Allianz, pakiet wsparcia pracowników w życiu prywatnym Workplace Options),

  • możliwość doskonalenia znajomości języka angielskiego i niemieckiego na kursach organizowanych w firmie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Arcadis jest wiodącą, globalną firmą projektowo-doradczą dla środowiska naturalnego i obiektów budowlanych. Poprzez umiejętne zastosowanie wiedzy i usług z zakresu projektowania, konsultingu, inżynierii oraz zarządzania projektami, dostarczamy naszym klientom wyjątkowe i jednocześnie zrównoważone środowiskowo rezultaty obejmujące cały cykl życia obiektów. Arcadis to 27 000 specjalistów obecnych w ponad 70 krajach, którzy generują roczny dochód w wysokości 3,4 miliardów euro. Wspieramy naszą wiedzą i doświadczeniem UN-Habitat, przyczyniając się do podniesienia jakości życia w dynamicznie rozwijających się miastach na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy