Ta oferta pracy jest nieaktualna od 121 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Specjalista ds. Oferty

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 27.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Warszawa

    Twoje zadania:

    • Opracowanie, rekomendowanie oraz rozwój ofert dla Abonentów Play
    • Planowanie, koordynowanie kampanii ofertowych do wybranych grup Klientów
    • Udział w przygotowaniu i realizacji strategii działań lojalnościowych i utrzymaniowych
    • Kształtowanie doświadczeń Klientów
    • Prowadzenie projektów we współpracy z Departamentami Sprzedaży, Marketingu, Obsługi Klienta, IT, Prawnym
    • Przygotowanie narzędzi sprzedaży, materiałów marketingowych, komunikatów, cenników, regulaminów
    • Monitoring wprowadzonych zmian w ofertach i procesach
    • Przygotowywanie raportów i analiz w zakresie wdrażanych produktów oraz realizowanych kampanii marketingowych

    Szukamy Ciebie, jeśli:

    • Posiadasz 2 letnie doświadczenie w marketingu usług, produktów
    • Masz doświadczenie w zarządzaniu produktem
    • Posiadasz wyższe wykształcenie w zakresie marketingu, zarządzania lub kierunków pokrewnych
    • Możesz się wykazać doświadczeniem w zarządzaniu projektami
    • Jesteś kreatywny/a
    • Myślisz strategiczne
    • Możesz się pochwalić zdolnościami analitycznymi
    • Posługujesz się językiem angielskim
    • Obsługa komputera w zakresie MS Office ( Excel, Power Point) jest Twoją mocną stroną
    • Znajomość SAS Enterprise Guide będzie dodatkowym atutem

    Administratorem danych jest P4 Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-677, Taśmowa 7 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Korzyści dla Ciebie
    Umowa o pracę
    i stabilna praca
    na dłużej
    System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
    Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
    Imprezy
    integracyjne
    Ty i tylko Ty decydujesz
    jak ubierasz się do pracy
    Świętujemy
     sukcesy
    Karta
    multisport
    Opieka medyczna
     i ubezpieczenie na życie
    top