Starszy Specjalista ds. Oferty

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 31.01.2018
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 02.03.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Warszawa

Twoje zadania:

  • Opracowanie, rekomendowanie oraz rozwój ofert dla Abonentów Play
  • Planowanie, koordynowanie kampanii ofertowych do wybranych grup Klientów
  • Udział w przygotowaniu i realizacji strategii działań lojalnościowych i utrzymaniowych
  • Kształtowanie doświadczeń Klientów
  • Prowadzenie projektów we współpracy z Departamentami Sprzedaży, Marketingu, Obsługi Klienta, IT, Prawny
  • Przygotowanie narzędzi sprzedaży, materiałów marketingowych, komunikatów, cenników, regulaminów
  • Monitoring wprowadzonych zmian w ofertach i procesach
  • Przygotowywanie raportów i analiz w zakresie wdrażanych produktów oraz realizowanych kampanii marketingowych

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz 2 letnie doświadczenie w marketingu usług, produktów
  • Masz doświadczenie w zarządzaniu produktem
  • Posiadasz wyższe wykształcenie w zakresie marketingu, zarządzania lub kierunków pokrewnych.
  • Możesz się wykazać doświadczeniem w zarządzaniu projektami
  • Jesteś kreatywny/a
  • Myślisz strategiczne
  • Możesz się pochwalić zdolnościami analitycznymi
  • Posługujesz się językiem angielskim
  • Obsługa komputera w zakresie MS Office ( Excel, Power Point) jest Twoją mocną stroną
  • Znajomość SAS Enterprise Guide będzie dodatkowym atutem
W aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez P4 Sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016r, poz. 922).
Korzyści dla Ciebie
Umowa o pracę
i stabilna praca
na dłużej
System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
Imprezy
integracyjne
Ty i tylko Ty decydujesz
jak ubierasz się do pracy
Świętujemy
 sukcesy
Karta
multisport
Opieka medyczna
 i ubezpieczenie na życie
top