Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Online Marketingu

Empik S.A.O firmie

Empik S.A.

Marszałkowska 104/122

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja podległego budżetu przeznaczonego na online marketing;

  • Współtworzenie strategii wykorzystania podległych kanałów np. display, programmatic, video etc. w całości działań digitalowych/performance Empik.com;

  • Wsparcie reklamowe wybranych sezonów handlowych / promocji przy współpracy z team'ami: Handlowym, Brand Marketingu, Trade Marketingu;

  • Koordynacja wsparcia online dla aplikacji EMPIK.com i Empik Premium / Empik Premium Free;

  • Zarządzanie projektowe zespołami odpowiedzialnymi za codzienną realizację i optymalizację kampanii;

  • Prowadzenie zaawansowanej analizy skuteczności działań w dedykowanych obszarach;

  • Bieżąca współpraca z domem mediowym w obszarze digital marketingu;

  • Śledzenie nowości rynkowych i testowanie narzędzi optymalizacyjnych, testowanie nowych kanałów online marketingu etc.

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych w modelu efektywnościowym (performance) oraz w planowaniu i zakupie kampanii w mediach online;

  • Posiadasz doświadczenie w tworzeniu strategii i zarządzaniu projektami w digital marketingu;

  • Wiesz w jaki sposób skutecznie prowadzić: kampanie mobilne / pobraniowe (app), kampanie w modelu programmatic oraz kampanie wielokanałowe z uwzględnieniem kanałów display i video;

  • Masz wiedzę dotyczącą zagadnień takich jak: modele atrybucji, trafficking (DCM/Adform);

  • Potrafisz na poziomie min. podstawowym obsłużyć narzędzia typu: FB Business Manager, Search Ads 360, Google Analytics, Google Data Studio, Google Tag Manager etc.;

  • Potrafisz myśleć analitycznie i wyciągać wnioski na podstawie danych i zachowań użytkowników, w celu zwiększania skuteczności działań reklamowych;

  • Jesteś osobą świetnie zorganizowaną, potrafiącą wyznaczać priorytety;

  • Posługujesz się programem MS Excel na poziomie bardzo dobrym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Empik S.A.

Empik to firma, która inspiruje Klientów do rozwijania swoich pasji, a jej Pracowników niesie pozytywna energia i wzajemna życzliwość. Dołączając do naszego zespołu będziesz pracować w otoczeniu ciekawych i inspirujących produktów.

Przewiń do profilu firmy