Oferta pracy

KLAUZULA
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Diverse CG

Starszy specjalista ds. operacji bankowych

Diverse CGO firmie

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ważna jeszcze 17 dni
    do: 24 mar 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS Word

  • Excel

  • Power Point

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie pracy zespołu

  • Odpowiedzialność za interakcje z klientem, wydawanie dokumentacji, przegląd i ustawienia systemu

  • Szkolenie członków zespołu

  • Monitorowanie ryzyka, rozbieżności oraz zgłaszanie do odpowiednich jednostek

  • Zarządzanie projektami oraz delegowanie zadań

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w bankowości na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności znajomość programu Excel

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku

  • Udział w ciekawych projektach

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji

Etapy rekrutacji
1

1 etap

Diverse CG

Diverse CG jest firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów związanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą liczbą prowadzonych przez nas projektów stale poszukujemy nowych pracowników i współpracowników, posiadających wysokie kompetencje w obszarze IT lub w innym obszarze zgodnym z informacjami podanymi w ogłoszeniu.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje