Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Operacji Handlowych

MAKRO Cash & Carry Polska S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie realizacji priorytetów biznesowych, celów sprzedażowych i budżetowych dla klientów z grupy Traders (sklepy „małoformatowe”) i HoReCa

  • realizacja procesów handlowych i wdrażanie ich w Halach - współudział w tworzeniu aktywności handlowych i ich wdrażanie w Halach

  • budowanie efektywnych relacji z klientami poprzez wzmacnianie komunikacji handlowej, w tym wspieranie akcji promocyjnych i informacyjnych

  • współpraca z siłami sprzedaży, kierownikami hal, kierownikami handlowymi i kierownikami stoisk w zakresie aktywizacji sprzedaży

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość branży FMCG

  • minimum 2 lata doświadczenia w handlu i we współpracy z Klientami

  • pro-aktywność, orientacja na klienta, przedsiębiorczość i inicjatywa

  • doświadczenie w handlu i współpracy z klientami

  • znajomość rynku i aktualnych trendów w handlu (Traders, HoReCa)

  • znajomość języka angielskiego (min.B1)

To oferujemy

  • realne możliwości rozwoju i budowania ścieżki kariery w globalnej sieci handlowej

  • możliwość doskonalenia swoich kompetencji poprzez działania w nowoczesnym biznesie, w dynamicznie zmieniającym się środowisku

  • współpracę w doświadczonym zespole ludzi gotowych do dzielenia się wiedzą

  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie kart sportowo-rekreacyjnych, zniżki na zakupy w MAKRO, dofinansowanie do posiłków)

  • realny wpływ na osiągane wyniki oraz dużą samodzielność w działaniu

  • nieformalną atmosferę pracy

  • bezpłatny parking do dyspozycji Pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

MAKRO Cash & Carry to międzynarodowa firma działająca w branży handlu hurtowego w 30 lokalizacjach w całym kraju.

Więcej ofert i informacji o naszej firmie znajdziesz na: www.makro.pl

Przewiń do profilu firmy