Starszy Specjalista ds. Packet Core LTE

PGE Systemy S.A.

Sienna 39

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i weryfikacja poprawności wdrażanych elementów sieci EPC/LTE (MME, HSS, S/P-GW, PCRF) i Security Gateway

  • Integracja sieci EPC/LTE wraz z Security Gateway z siecią radiową RAN, platformą do zarządzania OSS oraz z innymi systemami IT

  • Aktywny udział przy technicznej realizacji projektów oraz zadań związanych z zarządzaniem i utrzymaniem elementów sieci EPC/LTE i Security Gateway

  • Konfiguracja, testowanie i optymalizacja poszczególnych elementów sieci EPC/LTE i Security Gateway w środowisku produkcyjnym i testowym (TestLab)

  • Wykonywanie modyfikacji/aktualizacji oprogramowania dla poszczególnych elementów sieci EPC/LTE i Security Gateway

  • Obsługa operacyjna elementów sieci EPC/LTE i Security Gateway

  • Wykonywanie prac serwisowych elementów sieci EPC/LTE i Security Gateway

  • Opracowanie szczegółowych procedur utrzymaniowych i eksploatacyjnych

  • Obsługa zdarzeń krytycznych, usuwanie awarii, wdrażanie planów naprawczych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunek telekomunikacja lub pokrewne

  • Co najmniej 3 lat praktycznego doświadczenia w zarządzaniu i utrzymaniu elementami sieci EPC/LTE

  • Znajomość architektury sieci EPS/LTE wraz z interfejsami oraz protokołami

  • Znajomość procedur oraz zagadnień bezpieczeństwa w sieci EPS/LTE

  • Umiejętność tworzenia procedur utrzymaniowych i eksploatacyjnych

  • Doświadczenie w pracy z systemami Linux

  • Doświadczenie w obsłudze, tzw. ticketów

  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność pisania raportów poawaryjnych

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji oraz współpracy w zespole

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane

  • Znajomość pracy urządzeń typu IoT (Internet of Things) i M2M (Machine-to-Machine) w sieciach telekomunikacyjnych

  • Umiejętność pisania skryptów (Python, Perl, SQL)

  • Praktyczna znajomość oprogramowania Wireshark

  • Praktyczna znajomość systemów do tworzenia rozwiązań opartych na wirtualizacji (Vmware, KVN lub OpenStack)

  • Praktyczna znajomość systemów do tworzenia rozwiązań kontenerowych opartych na Kubernetes

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • System premiowy

  • Liczne świadczenia z ZFŚS

  • Dostęp do najnowszych technologii

  • Pracę w zróżnicowanych zespołach, otwartych i nastawionych na rozwój

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • Dodatkowy dzień wolny 14 sierpnia z okazji Dnia Energetyka

PGE Systemy S.A. jest spółką technologiczną, buduje, rozwija i utrzymuje nowoczesne systemy teleinformatyczne dla całej Grupy Kapitałowej PGE. Spółka aktualnie realizuje kilka dużych projektów rozwojowych, w tym budowę sieci łączności LTE450, i kilkaset innych inicjatyw. Obsługujemy około dwadzieścia tysięcy komputerów i ponad pół tysiąca maszyn wirtualnych.

PGE Systemy, podobnie jak każdą firmę, tworzą ludzie. To największy i najważniejszy kapitał.

PGE Polska Grupa Energetyczna SA

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Stale się zmieniamy, by realizować nasze strategiczne cele, w tym osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 r. Jesteśmy liderem transformacji energetycznej w Polsce. PGE S.A. to spółka dominująca Grupy Kapitałowej PGE. Odpowiada za zarządzanie Grupą, zapewnia koordynację działań i wytycza strategiczne kierunki. Zapraszamy do współpracy – razem budujmy przyszłość polskiej energetyki.

Przewiń do profilu firmy