Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1214 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Specjalista ds. Personalnych

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources
    w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców
    personalnych.

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

    Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gliwice

    Zakres obowiązków:

    - Monitorowanie przepisów oraz przygotowywanie propozycji zmian w celu zapewnienia zgodności
    w wewnątrzzakładowych źródłach prawa pracy oraz dokumentacji wewnętrznej z obowiązującymi przepisami prawa pracy i wewnętrznymi procedurami;
    - Opracowywanie oraz aktualizowanie dokumentacji wewnętrznej z zakresu prawa pracy;
    - Monitorowanie, diagnozowanie oraz raportowanie nieprawidłowości w ewidencji czasu pracy pracowników, w tym ewidencji urlopów, zwolnień lekarskich, delegacji oraz innych nieobecności
    w pracy;
    - Wsparcie kadry kierowniczej w zakresie planowania i organizacji czasu pracy pracowników;
    - Wsparcie pracowników w zakresie świadczeń dodatkowych, wynikających z prawa pracy oraz wewnątrzzakładowych źródeł prawa;
    - Prowadzenie spraw związanych z ochroną zdrowia pracowników oraz monitorowanie realizacji umowy z dostawcą usług medycznych;
    - Realizowanie zadań związanych z działalnością ZFŚS na rzecz pracowników i innych uprawnionych osób;
    - Współpraca z CUW-HR w zakresie realizacji umowy SLA;
    - Udzielanie informacji w zakresie zasad zatrudnienia i wynagradzania pracowników;
    - Udział w spotkaniach z organizacjami związkowymi, radami pracowników oraz przygotowywanie niezbędnych dokumentów i informacji na potrzeby komunikacji;
    - Opracowywanie analiz dla potrzeb przygotowania budżetu Wydziału oraz sprawozdań i raportów
    na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Pracodawcy.

    Wymagania:

    - Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, prawo, ZZL);
    - Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze personalnym;
    - Bardzo dobra znajomość prawa pracy;
    - Dobra znajomość prawa związkowego oraz doświadczenie we współpracy z organizacjami związkowymi;
    - Dobra znajomość trybu tworzenia dokumentów personalnych, propozycji regulacji, procedur, regulaminów;
    - Znajomość i umiejętność wykorzystania technik prowadzenia warsztatów i spotkań;
    - Dobra znajomość MS Office;
    - Prawo jazdy kat. B.

    Mile widziane:

    - Znajomość trendów świadczeń pozapłacowych na rynku zewnętrznym;
    - Znajomość SAP HR.

    Warunki zatrudnienia:

    - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    - stałe wynagrodzenie;
    - pracę w renomowanej firmie;
    - możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."