Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Personalnych/ HR Business Parter

GRAAL S.A.O firmie

  • Kartoszyno (pow. pucki)

    Kartoszyno (pow. pucki), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie Kultury Organizacyjnej i wdrażanie wartości;

  • Wdrażanie procesów/działań dot. strategii personalnej GK Graal;

  • Inicjowanie i wdrażanie działań EB;

  • Przygotowanie kart opisów stanowisk pracy;

  • Realizacja procesów rekrutacyjnych;

  • Wdrożenie procesu on-boardingu;

  • Przeprowadzanie szkoleń on-boardingowych z zakresu HR, Kultury Organizacyjnej;

  • Przeprowadzanie mini szkoleń z tematyki HR, elementów Kultury Organizacyjnej;

  • Job shadowing;

  • Praktyczne wdrożenie matryc umiejętności, procesu ocen pracowników;

  • Analiza obecnych systemów premiowych, wdrożenie nowych wskaźników/modyfikacja systemu;

  • Budowanie ścieżek karier, planu sukcesji;

  • Wdrożenie procesu Zarządzania Talentami;

  • Wdrożenie kalendarza działań HR;

  • Zbudowanie planów szkoleniowych, programów szkoleniowych;

  • Inicjacja i organizacja spotkań integracyjnych, konkursów;

  • Inicjowanie rozwiązań mających na celu poprawę warunków współpracy i pracy;

  • Partnerstwo „day to day” dla Menedżerów Zakładu;

  • Współpraca z centralnym HR GK Graal;

  • Realizacja KPI HR.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego z dziedziny ZZL;

  • 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku- mile widziane w firmie produkcyjnej;

  • znajomości przepisów prawa pracy;

  • znajomości Lean Management;

  • zdolności komunikacyjnych;

  • zdolności organizacyjnych, samodzielności, wielozadaniowości,

  • poczucia odpowiedzialności;

  • umiejętności prezentowania danych i wyników wraz z analizą;

  • dobrej znajomości języka angielskiego;

  • znajomości programów pakietu MS Office (Excel, World, Power Point);

To oferujemy

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży;

  • Pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole;

  • Umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne, świadczenia medyczne, ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach, spotkania integracyjne);

  • Dobre warunki i przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • bony świąteczne

GRAAL S.A.

Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce, a marki Grupy: Graal, SuperFish i Kuchnia Staropolska są dostępne we wszystkich sieciach sklepów w Polsce. Produkty Grupy są również obecne pod markami partnerów z całego świata.

Grupa posiada cztery zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad 2500 osób i jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie, bardzo dobre warunki pracy oraz dynamiczny rozwój.

Przewiń do profilu firmy