Oferta pracy

Starszy specjalista ds. personalnych - kadry i płace

Viessmann Technika GrzewczaO firmie

  • Jaworzyńska 289, Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Viessmann Technika Grzewcza

Jaworzyńska 289

Legnica

Twój zakres obowiązków

  • rozliczanie wynagrodzeń pracowników

  • administrowanie danymi personalnymi

  • uczestnictwo w procesie continuous improvement obszaru administracji kadrowo-płacowej

  • implementacja elastycznych harmonogramów czasu pracy

  • udział w grupie projektowej związanej z digitalizacją i optymalizacją pracy obszaru administracji kadrowo-płacowej

  • raportowanie wskaźników personalnych

  • zarządzanie benefitami pracowniczymi oraz ich ewidencjonowanie

  • inne zadania realizowane indywidualnie lub w interdyscyplinarnych zespołach

Nasze wymagania

  • wiedza w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, umiejętność stosowania jej w praktyce oraz interpretowania przepisów

  • doświadczenie w pracy w obszarze kadrowo-płacowym oraz duża wiedza w zakresie rozliczania wynagrodzeń w systemie SAP HR (udział we wdrożeniu systemu SAP HR lub innych aplikacji współpracujących z systemem SAP będzie dodatkowym atutem)

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie B2

  • umiejętność obsługi nowoczesnych aplikacji i programów ułatwiających pracę w dziale HR

  • wysokie kompetencje społeczne - komunikatywność, umiejętność efektywnej pracy w zespole

  • odpowiedzialność, rzetelność i samodzielność

  • wysokie standardy etyczne i moralne

  • nastawienie na rozwój swoich kompetencji z zakresu HR

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o pozycji lidera techniki grzewczej - która daje możliwość kontaktów i wymiany doświadczeń w środowisku międzynarodowym

  • możliwości rozwoju zawodowego w obszarze HR

  • pracę w dynamicznie działającym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie posiłków