Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. płac z językiem niemieckim

TMF Group

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Obecnie poszukujemy Starszego Specjalisty ds. Płac, który działając wspólnie z zespołem polskim jak i niemieckim będzie wspierał naszych klientów na rynku zagranicznym. Jeśli lubisz pracować z liczbami i aktywnie podchodzisz do własnej nauki, z przyjemnością wesprzemy Cię w rozpoczęciu z nami międzynarodowej kariery!

  • Przygotowywanie list płac, raportów dla klientów (spółek) niemieckich;

  • Dbanie o prawidłowość wszystkich przetworzonych danych – nowi i zwalniani pracownicy, składniki wynagrodzeń, czas pracy itp.;

  • Przygotowywanie i wysyłka elektronicznych pasków płacowych;

  • Terminowe przygotowywanie raportów płacowych niezbędnych do podejmowania decyzji biznesowych i kontroli kosztowych po stronie Klientów;

  • Wspieranie zespołu płacowego w bardziej skomplikowanych kalkulacjach.

Nasze wymagania

  • Studia wyższe na kierunku Finanse, Rachunkowość, HR lub Administracja – mile widziane. Do aplikowania zapraszamy także kandydatów, którzy mają ukończone odpowiednie kursy płacowe;

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe w kompleksowe obsłudze płacowej;

  • Doświadczenie z pakietem MS Office (w szczególności MS Excel);

  • Umiejętność pracy na dużych bazach danych;

  • Proaktywna postawa w promowaniu usprawnień i szukaniu wyjaśnień;

  • Biegła znajomość języka niemieckiego;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem zewnętrznym.

To oferujemy

  • Dogodną lokalizację nowoczesnego biura w centrum Katowic (pracujemy zdalnie/hybrydowo, w biurze spotykamy się w celu integracji, omówienia większych projektów, przeprowadzenia szkoleń),

  • Stabilne zatrudnienie;

  • Elastyczny czas pracy;

  • Międzynarodowe i dynamiczne środowisko;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Ubezpieczenie na życie;

  • Dofinansowanie do programu Multikafeteria (np. karta Multisport)

  • Bezpłatny kurs języka angielskiego;

  • Dostęp do platformy językowej z 12 różnymi językami do nauki;

  • Pracę z wyjątkowymi ludźmi i w przyjaznej atmosferze;

  • Prezenty świąteczne i okolicznościowe;

  • Dofinansowanie do wakacji;

  • Możliwość uczestniczenia w projektach charytatywnych

  • Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

TMF Group

TMF Group jest globalnym dostawcą nowoczesnych usług biznesowych w obszarze księgowości i podatków, kadr i płac, a także zarządzania sekretariatem korporacyjnym.

W 120 biurach zlokalizowanych w 85 krajach zatrudniamy blisko 9 100 wykwalifikowanych specjalistów. W Polsce jesteśmy obecni od ponad 20 lat, pomagając naszym klientom z biur w Warszawie i Katowicach, gdzie pracuje już ponad 700 osób.

Katowice są ponadto lokalizacją dla naszej nowej struktury - TMF RDC Europe, którego zadaniem jest obsługa europejskich rynków naszych klientów, firm m.in. z rankingów Fortune 500 oraz FTSE 100. W ramach tworzonych struktur poszukujemy specjalistów z zakresu księgowości międzynarodowej, kadr i płac oraz globalnego zarządzania podmiotami. Budujemy także zespoły, które będą odpowiedzialne za obsługę funduszy międzynarodowych oraz wsparcie wewnętrznych procesów finansowych Grupy TMF.

Przewiń do profilu firmy